18 травня 2019, Сб. 19:30
Київський планетарій Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

Творчий проект «ARTSpace» Київського Планетарію запрошує на Хендпан Фест!

Єдиний в Україні фестиваль сучасного, таємничого, чарівного своїм звуком, музичного інструменту з дивною назвою Хендпан (Ханг).

-На одній сцені зберуться найталановитіші майстри гри на Хендпане з усіх куточків України. Також очікуються гості з інших країн.
-Ви зможете почути унікальне поєднання Хендпана з такими інструментами, як вірменський дудук, суфійської ній, індійська бансурі, варган, діджеріду, етнічні барабани і перкусії, гітара, з вокалом і сучасної електронної музикою.

Ідея фестивалю - познайомити українського слухача з простим і водночас складним музичним інструментом, його різновидами і можливостями.


Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати Maluma -40% на другий 08 липня 19:00, Пн Maluma Київ, Палац Спорту від 1099 грн. Maluma Вже не хочу 08 липня Maluma Палац Спорту Придбати