Нова дата

ХХ. сімейна хроніка

8 травня 2020, Пт. 19:00
Театр на Чайній Одеса, вул. Маразліївська, 34а
від 40 грн.
від 40 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Організатор уповноважив Concert.ua здійснювати повернення коштів за придбані у нас квитки. Для цього ви можете скористатись послугою “Автоповернення” через особистий кабінет на сайті Concert.ua.

Разом з організатором події ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви скористаєтесь квитком на нову дату. Це дозволить і в майбутньому робити для вас яскраві події та надавати сервіс.

Організатор: Театр на Чайній
Контакти організатора: тел.: +380 93 487 84 16

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

За мотивами п'єси Ельжбети Хованец.

ХХ - в генетиці - це хромосомні позначення жіночої статі, а слово «хроніка» має, як мінімум, подвійне значення: хроніка - як документ і хронічне захворювання - як медичне визначення.

П'єса, в фрагментарною формі, розкриває історію життя і взаємин чотирьох поколінь жінок однієї сім'ї: прабабусі, бабусі, матері і дочки. Дія відбувається в Кракові (Польща) і охоплює період з 1939 по 2000-ті роки.

Драматичний і анекдот про любов і ненависть, про взаємне притягання і відштовхуванні, про небажання повторювати досвід і долю батьків і про неможливість не повторити цей досвід і цю долю. Розповідь про те, як складно зрозуміти близьку людину і пробачити.

«Ця вистава - занурення в сімейні хроніки кожного з нас, в дитячі спогади (щасливі і не дуже), в смішні і незручні ситуації, так глибоко застрягли в голові, що ні виколупати їх звідти ніяким« позитивним мисленням », настільки ж модним, як і знеособлюють пам'ять роду. Це впізнавання і проживання, і це зіткнення лоб в лоб з собою справжнім - ти такий же, як всі ті, попередні, хто вже були в твоєму роду до тебе. І мова не про фаталізм (розвиток безглуздо, бо все зумовлено), а про усвідомлення і прийняття - щастя розуміти, хто ти і чому, щастя жити і бути продовженням. »

Тривалість: 85 хвилин

Обмеження за віком +15

Хореограф: Діана Костик

Художник по костюмах: Ганна Вишневська

Грим: Аліса Встречінская

Світло / звук: Микита Шумський

Фото: Олег Володимирський