High-Up Forum. Твори, Люби і Живи

25 жовтня 2018, Чт. 19:00
Менора Дніпро, вул. Шолом-Алейхема, 4/26
від 590 грн.
від 590 грн.

Галерея

Про подiю

HIGH-UP-FORUM - це потужний заряд енергії на цілий рік! Стимул до повної трансформації бізнесу і життя, формування нового бачення звичних речей. Кожен із спікерів поділиться з учасниками своїм инсайтом: ідеєю, осяянням, яка дала старт глобальним змінам в житті.

3 СПІКЕРА - 3 точки зору, 3 підходи до вирішення проблем та завдань, в 3 рази більше корисних порад і рекомендацій, креативних ідей та практичних інструментів щодо досягнення успіху, мотивації і енергії, яка спонукає до дії тільки вперед!

Блоки ФОРУМУ:
1) «Твори» - спікер Григорій Решетник «Досить чекати! Заяви про себе: як заробляти на своїй харизмі! »
2) «Люби» - спікер - Світлана Керімова «Вищий пілотаж у відносинах»
3) «Живи» - спікер Маша Єфросиніна - хедлайнер форуму: «Помилки, які привели мене до успіху». Більше ніяких «потім» і «завтра». Є тільки зараз! Робота в задоволення!

Крім мотивуючих лекцій, кожному учаснику надається можливість задати своє питання спікеру!

Програма форуму:
18:30 -19:00 - Реєстрація учасників
19:00 - 20:00 - Блок «Твори» Григорій Решетник
20:00 - 21:00 - Блок «Люби» Світлана Керімова
21:00 - 22:00 - Блок «Живи» Маша Єфросиніна
22:00 - закриття форуму, фотосесія

Дана ціна зі знижкою дійсна до 10 вересня. Встигніть забронювати кращі місця.

Вас чекають приємні сюрпризи і розіграш призів.

Звертаємо увагу: тільки ті, хто має квиток з 1 по 4 ряд, отримують:
- Окрема стійка реєстрації (welcome - сервіс)
- VIP - зона на форумі (розміщення з 1 по 4 ряд)
- буклет учасника
- листівки спікерів для автограф-сесії
- автограф і фото-сесія в закритому форматі після виступу спікерів
- знижка 15% на наступні івенти компанії HIGH-UP до кінця 2019 року

Схожі події

Дмитрій Гордон 15 грудня 19:00, Сб Дмитрій Гордон Київ, Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки від 250 грн. Дмитрій Гордон Вже не хочу 15 грудня Дмитрій Гордон Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки Придбати Хто замовляв кролика? Бізнес-зустріч із Євгеном Чичваркіним 14 грудня 19:00, Пт Хто замовляв кролика? Бізнес-зустріч із Євгеном Чичваркіним Київ, Fedoriv Hub від 3000 грн. Хто замовляв кролика? Бізнес-зустріч із Євгеном Чичваркіним Вже не хочу 14 грудня Хто замовляв кролика? Бізнес-зустріч із Євгеном Чичваркіним Fedoriv Hub Придбати Техніки ефективної комунікації. Майстер-клас Андрія Бурлуцького 13 грудня 19:00, Чт Техніки ефективної комунікації. Майстер-клас Андрія Бурлуцького Київ, Fedoriv Hub від 750 грн. Техніки ефективної комунікації. Майстер-клас Андрія Бурлуцького Вже не хочу 13 грудня Техніки ефективної комунікації. Майстер-клас Андрія Бурлуцького Fedoriv Hub Придбати Наталя Шевченко. Як почати успішний бізнес 12 грудня 13:00, Ср Наталя Шевченко. Як почати успішний бізнес Київ, Fedoriv Hub від 350 грн. Наталя Шевченко. Як почати успішний бізнес Вже не хочу 12 грудня Наталя Шевченко. Як почати успішний бізнес Fedoriv Hub Придбати