Хочу до Парижу

6 березня 2020, Пт. 19:00
МКЦ ім. І. Козловського Київ, вул. Хрещатик 50-Б
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Хочу в Париж"?

1. Для всіх любителів Парижа.
2. Цей спектакль занурить вас в мрії.
3. Подання подарує квиток в дитинство.

Володимир Голосняк. Моновистава за твором М. Веллера «Хочу в Париж»

- Я знову хочу в Париж.
- А Ви вже там бували?
- Ні, але я вже колись хотів ...

Моновистава за мотивами однойменного оповідання М. Веллера «Хочу в Париж» - це повна доброго гумору історія «маленького» радянської людини, з провінційного містечка, який протягом усього життя намагався здійснити свою велику мрію - побувати в Парижі.

Провінційний хлопчик з богом забутого містечка захворів тугою за Батьківщиною. З тієї Батьківщині, яку він вибрав собі сам. Протягом півтори години глядачі разом з героєм проживають ціле людське життя, звичайне життя радянської людини. Школа, ПТУ, армія, технікум, фабрика, одруження, квартира, діти, туга, пияцтво, пенсія ... Але в цій сірій буденності у героя є Франція. Мрія про цибульному супі і жаб'ячих лапках, про мереживах жіночої білизни і про паризькому шике. Про пісні Монтана, Азнавура і Дассена. І, звичайно, про мушкетерської честі, адже з неї все і починалося. Один за всіх - і всі за одного!

Вистава грає: з. а. України Володимир Голосняк
Режисери-постановники: Володимир Голосняк, Іван Сорока
Мультимедіа: Олександр Чернишов, Матвій Чернишов
Художнє оформлення Ірина Голосняк

Вистава на одну дію, йде українською мовою.

Інші дати

Схожі події

Головне. коли 14 серпня 19:00, Пт Головне. коли Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Головне. коли Вже не хочу 14 серпня Головне. коли Театр на Чайній Придбати Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» 2 Події Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» 15.08 - 28.08.2020 тітка Чарлея 19 серпня 20:00, Ср тітка Чарлея Одеса, Літній театр від 50 грн. тітка Чарлея Вже не хочу 19 серпня тітка Чарлея Літній театр Придбати Бал на честь короля 14 серпня 20:00, Пт Бал на честь короля Одеса, Літній театр від 50 грн. Бал на честь короля Вже не хочу 14 серпня Бал на честь короля Літній театр Придбати