Хочу до Парижу

24 жовтня 2019, Чт. 19:00
МКЦ ім. І. Козловського Київ, вул. Хрещатик 50-Б
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Хочу в Париж"?

1. Для всіх любителів Парижа
2. Цей спектакль занурить вас в мрії
3. Подання подарує квиток в дитинство

Володимир Голосняк. Моновистава за твором М. Веллера «Хочу в Париж»

- Я знову хочу в Париж.
- А Ви вже там бували?
- Ні, але я вже колись хотів ...

Моновистава за мотивами однойменного оповідання М. Веллера «Хочу в Париж» - це повна доброго гумору історія «маленького» радянської людини, з провінційного містечка, який протягом усього життя намагався здійснити свою велику мрію - побувати в Парижі.

Провінційний хлопчик з богом забутого містечка захворів тугою за Батьківщиною. З тієї Батьківщині, яку він вибрав собі сам. Протягом півтори години глядачі разом з героєм проживають ціле людське життя, звичайне життя радянської людини. Школа, ПТУ, армія, технікум, фабрика, одруження, квартира, діти, туга, пияцтво, пенсія ... Але в цій сірій буденності у героя є Франція. Мрія про цибульному супі і жаб'ячих лапках, про мереживах жіночої білизни і про паризькому шике. Про пісні Монтана, Азнавура і Дассена. І, звичайно, про мушкетерської честі, адже з неї все і починалося. Один за всіх - і всі за одного!

Вистава грає: з. а. України Володимир Голосняк
Режисери-постановники: Володимир Голосняк, Іван Сорока
Мультимедіа: Олександр Чернишов, Матвій Чернишов
Художнє оформлення Ірина Голосняк

Вистава на одну дію, йде українською мовою.

Схожі події

Король Дроздобород 11 січня 12:00, Сб Король Дроздобород Чернігів, Чернігівський міський Палац культури від 80 грн. Король Дроздобород Вже не хочу 11 січня Король Дроздобород Чернігівський міський Палац культури Придбати Король Дроздобород 11 січня 16:00, Сб Король Дроздобород Чернігів, Чернігівський міський Палац культури від 80 грн. Король Дроздобород Вже не хочу 11 січня Король Дроздобород Чернігівський міський Палац культури Придбати Пісочне шоу-казка Снігова Королева 21 грудня 12:00, Сб Пісочне шоу-казка Снігова Королева Київ, Будинок Кіно від 120 грн. Пісочне шоу-казка Снігова Королева Вже не хочу 21 грудня Пісочне шоу-казка Снігова Королева Будинок Кіно Придбати Пісочна казка Снігова Королева Пісочна казка Снігова Королева 1 Подія Пісочна казка Снігова Королева 21.12 - 21.12.2019