Хочу до Парижу

24 жовтня 2019, Чт. 19:00
МКЦ ім. І. Козловського Київ, вул. Хрещатик 50-Б
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Хочу в Париж"?

1. Для всіх любителів Парижа
2. Цей спектакль занурить вас в мрії
3. Подання подарує квиток в дитинство

Володимир Голосняк. Моновистава за твором М. Веллера «Хочу в Париж»

- Я знову хочу в Париж.
- А Ви вже там бували?
- Ні, але я вже колись хотів ...

Моновистава за мотивами однойменного оповідання М. Веллера «Хочу в Париж» - це повна доброго гумору історія «маленького» радянської людини, з провінційного містечка, який протягом усього життя намагався здійснити свою велику мрію - побувати в Парижі.

Провінційний хлопчик з богом забутого містечка захворів тугою за Батьківщиною. З тієї Батьківщині, яку він вибрав собі сам. Протягом півтори години глядачі разом з героєм проживають ціле людське життя, звичайне життя радянської людини. Школа, ПТУ, армія, технікум, фабрика, одруження, квартира, діти, туга, пияцтво, пенсія ... Але в цій сірій буденності у героя є Франція. Мрія про цибульному супі і жаб'ячих лапках, про мереживах жіночої білизни і про паризькому шике. Про пісні Монтана, Азнавура і Дассена. І, звичайно, про мушкетерської честі, адже з неї все і починалося. Один за всіх - і всі за одного!

Вистава грає: з. а. України Володимир Голосняк
Режисери-постановники: Володимир Голосняк, Іван Сорока
Мультимедіа: Олександр Чернишов, Матвій Чернишов
Художнє оформлення Ірина Голосняк

Вистава на одну дію, йде українською мовою.

Схожі події

Біла акація 03 липня 20:00, Пт Біла акація Одеса, Літній театр від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 03 липня Біла акація Літній театр Придбати Двоє 12 липня 19:00, Нд Двоє Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Двоє Вже не хочу 12 липня Двоє Театр на Чайній Придбати Дикун FOREVER або про що мовчать чоловіки Дикун FOREVER або про що мовчать чоловіки 2 Події Дикун FOREVER або про що мовчать чоловіки 2.07 - 17.07.2020 смішна академія 03 липня 19:00, Пт смішна академія Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. смішна академія Вже не хочу 03 липня смішна академія Театр на Чайній Придбати