Хочу до Парижу

26 червня 2019, Ср. 19:00
МКЦ ім. І. Козловського Київ, вул. Хрещатик 50-Б
від 90 грн.
від 90 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Хочу в Париж"?

1. Для всіх любителів Парижа
2. Цей спектакль занурить вас в мрії
3. Подання подарує квиток в дитинство

Володимир Голосняк. Моновистава за твором М. Веллера «Хочу в Париж»

- Я знову хочу в Париж.
- А Ви вже там бували?
- Ні, але я вже колись хотів ...

Моновистава за мотивами однойменного оповідання М. Веллера «Хочу в Париж» - це повна доброго гумору історія «маленького» радянської людини, з провінційного містечка, який протягом усього життя намагався здійснити свою велику мрію - побувати в Парижі.

Провінційний хлопчик з богом забутого містечка захворів тугою за Батьківщиною. З тієї Батьківщині, яку він вибрав собі сам. Протягом півтори години глядачі разом з героєм проживають ціле людське життя, звичайне життя радянської людини. Школа, ПТУ, армія, технікум, фабрика, одруження, квартира, діти, туга, пияцтво, пенсія ... Але в цій сірій буденності у героя є Франція. Мрія про цибульному супі і жаб'ячих лапках, про мереживах жіночої білизни і про паризькому шике. Про пісні Монтана, Азнавура і Дассена. І, звичайно, про мушкетерської честі, адже з неї все і починалося. Один за всіх - і всі за одного!

Вистава грає: з. а. України Володимир Голосняк
Режисери-постановники: Володимир Голосняк, Іван Сорока
Мультимедіа: Олександр Чернишов, Матвій Чернишов
Художнє оформлення Ірина Голосняк

Вистава на одну дію, йде українською мовою.

Схожі події

Трубадур 28 вересня 18:30, Сб Трубадур Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Трубадур Вже не хочу 28 вересня Трубадур Одеський театр Опери та Балету Придбати Кентервільський привид 23 вересня 18:30, Пн Кентервільський привид Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. Кентервільський привид Вже не хочу 23 вересня Кентервільський привид Театр музкомедії Придбати За двома зайцями 24 вересня 19:00, Вт За двома зайцями Одеса, Український театр від 40 грн. За двома зайцями Вже не хочу 24 вересня За двома зайцями Український театр Придбати Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару 27 вересня 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Вже не хочу 27 вересня Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати