30 листопада 2018, Пт. 19:00
Будинок звукозапису Українського радіо Київ, вулиця Леоніда Первомайського, 5-Б
від 550 грн.
від 550 грн.

Галерея

Hogni - Live! у Києві - фото №1 picture
Hogni - Live! у Києві - фото №2 picture
Hogni - Live! у Києві - фото №3 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт Högni?

1. Ексклюзивний концерт екс-вокаліста GusGus з новим альбомом, вперше в Україні
2. Концерт у супроводі струнного оркестру
3. Неймовірна атмосфера іншої реальності в поєднанні зі скандинавськими мотивами

Ісландський співак і композитор Högni вперше виступить в Києві зі струнним квартетом. Екс-учасник GusGus і фронтмен інді-групи Hjaltalín представить в Києві сольний альбом «Two Trains».

Два поїзди, згаданих в назві альбому, це реальні машини - локомотиви Minør і Pionér, які на початку 20 століття при будівництві гавані Рейк'явіка перемістили на узбережжя величезну кількість каменю і гравію. Сьогодні вони служать реліквіями минулого і стоять припаркованими без дії вже протягом століття. За словами Högni, Minør і Pionér дуже важливі для нього, оскільки уособлюють різні втілення його особистості у важкі періоди життя. Сучасне суспільство день у день стикається з подібним вибором. Головне - прийти до усвідомлення обраного шляху.

«Музика в "Two Trains" це відбиток часу мого життя, коли я зіткнувся з самим собою, - розповідає Högni. - У той момент я не відчував різниці між особистим і вселенським, прийшла абсолютна свідомість несвідомості життя. Можливо, це відчуття, яке неможливо передати, як акварель, яку змиває морська вода. Але це і пропадає міраж, яким можна насолодитися перед прибуттям в останній пункт призначення».

На обкладинці альбому використана фотографія виконавця, зроблена Ганною Маггі, над якою попрацював Sigurður Oddsson, щоб відобразити ідею подвійності.

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ ТУР 30 липня 20:30, Вт MONATIK Love It РИТМ ТУР Одеса, Стадіон Спартак Вже не хочу 30 липня MONATIK Love It РИТМ ТУР Стадіон Спартак Придбати