30 листопада 2018, Пт. 19:00
Будинок звукозапису Українського радіо Київ, вулиця Леоніда Первомайського, 5-Б
від 550 грн.
від 550 грн.
Обрати квиток

Галерея

Hogni - Live! у Києві - фото №1 picture
Hogni - Live! у Києві - фото №2 picture
Hogni - Live! у Києві - фото №3 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт Högni?

1. Ексклюзивний концерт екс-вокаліста GusGus з новим альбомом, вперше в Україні
2. Концерт у супроводі струнного оркестру
3. Неймовірна атмосфера іншої реальності в поєднанні зі скандинавськими мотивами

Ісландський співак і композитор Högni вперше виступить в Києві зі струнним квартетом. Екс-учасник GusGus і фронтмен інді-групи Hjaltalín представить в Києві сольний альбом «Two Trains».

Два поїзди, згаданих в назві альбому, це реальні машини - локомотиви Minør і Pionér, які на початку 20 століття при будівництві гавані Рейк'явіка перемістили на узбережжя величезну кількість каменю і гравію. Сьогодні вони служать реліквіями минулого і стоять припаркованими без дії вже протягом століття. За словами Högni, Minør і Pionér дуже важливі для нього, оскільки уособлюють різні втілення його особистості у важкі періоди життя. Сучасне суспільство день у день стикається з подібним вибором. Головне - прийти до усвідомлення обраного шляху.

«Музика в "Two Trains" це відбиток часу мого життя, коли я зіткнувся з самим собою, - розповідає Högni. - У той момент я не відчував різниці між особистим і вселенським, прийшла абсолютна свідомість несвідомості життя. Можливо, це відчуття, яке неможливо передати, як акварель, яку змиває морська вода. Але це і пропадає міраж, яким можна насолодитися перед прибуттям в останній пункт призначення».

На обкладинці альбому використана фотографія виконавця, зроблена Ганною Маггі, над якою попрацював Sigurður Oddsson, щоб відобразити ідею подвійності.