24-pay-mark Created with Sketch.

Холодне серце 2

5 листопада 2023, нд. 11:00
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Холодне серце-2 відбудеться в Одесі завдяки ЗСУ! 5 листопада у Театрі музкомедії в Одесі відбудеться яскрава вистава «Холодне серце-2».

Чому варто піти на виставу «Холодне серце-2» в Одесі?

  1. Феєричне продовження улюбленої історії дітей та дорослих.
  2. Популярні герої та сучасні спецефекти.
  3. Чудовий подарунок для ваших слухнянчиків.

вистава для всієї родини «Холодне серце-2» в Одесі

5 листопада запрошуємо всіх до Театру музкомедії на захопливу виставу «Холодне серце-2»! Професійна команда артистів влаштує глядачам зустріч із улюбленими героями та занурить у барвистий світ пригод.

Подаруйте своїм дітлахам незабутні враження!

Квитки можна замовити онлайн.

Яскрава авторська версія популярного казкового сюжету: на сцені Театру музкомедії – вистава «Холодне серце-2»

«Холодне серце-2» – це продовження цікавої подорожі популярних героїв – Анни, Хельги, Ельзи, парубка Крістофа і його вірного оленя Свена, веселого сніговика Олафа та інших. На друзів чекають неймовірні пригоди у Зачарованому Лісі, зустріч із жителями Нортундри, кам’яними монстрами та духами лісу.

«Холодне серце-2» – це нова авторська версія відомої казки, ефектні костюми й декорації, 3D-мапінг та надсучасні технології. Приходьте й отримуйте незабутні враження!

До зустрічі!

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 4 років без надання окремого місця
✅ 8+
🛡 У випадку повітряної тривоги зазвичай, якщо вистава ще не почалася, то чекаємо відбій, якщо під час вистави тривога - уходимо на перерву, після відбою продовжуємо, якщо дуже довга тривога, захід переноситься. В такому випадку, по загальноприйнятим правилам, якщо було показано більше ніж 3/4 вистави, то захід вважається таким, що відбувся, якщо менше, то переноситься на іншу дату.