19 жовтня 2018, Пт. 19:00
Клуб Picasso Львів, вул. Зелена 88
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Галерея

Холодне Сонце у Львові - фото №1 Холодне Сонце у Львові
Холодне Сонце у Львові - фото №2 Холодне Сонце у Львові афіша
Холодне Сонце у Львові - фото №3 Холодне Сонце у Львові квитки

Про подiю

Чому варто піти на концерт гурту "Холодне Сонце"?

1. Головні романтики українського року повертаються, щоби всі поціновувачі якісної музики змогли пережити спільне відродження.
2. Холодне Сонце – це надзвичайне поєднання глибини ліричних текстів та шаленого драйву.
3. Гурт не залишить байдужими поціновувачів якісної рок-музики.

Довгоочікуваний концерт-повернення в підтримку нового альбому “Чорне Вино”!

19 жовтня в Picasso головний емоційний концерт року, на якому крім пісень з нового альбому, буде унікальна можливість почути улюблені пісні з двох студійних альбомів - Промені сліз (2004 рік) та Театр темних Пелюсток (2008 рік).

Холодне Сонце (європейська назва Solarice) – київсько-тернопільський гурт, який грає у стилі melodic rock. Ліричні клавішні партії у поєднанні з драйвовими гітарними рифами, приємний глибокий вокал – усе це об’єднується у єдиний енергетичний потік, сповнений різноманітними відтінками емоцій та переживань. Тексти пісень є надзвичайно близькими кожній людині, вони є словесним віддзеркаленням нашого внутрішнього світу.

Серед творчого доробку Холодного Сонця 3 студійні альбоми «Промені Сліз», «Театр темнихПелюсток» і «Чорне Вино», 5 кліпів, головні саундтреки до стрічок Ninjas&Zombies та Ninjas&Vampires, знятих американською компанією «Endlight Entertainment». До здобутків також належать перемога у конкурсі реміксів австрійського проекту «Lame Immortelle» і включення «Calling» в сингл «Fallen Angel» («BMG», Австрія), участь у проекті «Свіжа кров» від каналу М1. Гурт виступав на численних українських музичних фестивалях, а також на таких відомих європейських фестивалях, як «Castle Party»(2005) та «Wave Gotik Treffen»(2007).

Лідер гурту «Холодне Сонце» Василь Гоцко про новий альбом: він - справді як вино, настояне за майже 10 років.

"Чорне Вино" - альбом, який зв'язує наше минуле і майбутнє, ніч і день. Це - останні хвилини очікування світла після довгої темряви. Адже, перед світанком, ніч - найтемніша.