Холоднеча

27 вересня 2019, Пт. 19:00
Центр Леся Курбаса Київ, вул. Володимирська 23в
від 50 грн.
від 50 грн.

Про подiю

Австрійський Культурний Форум в Україні запрошують

на показ фільму Холоднеча / Frost
за Томасом Бернгардом
у версії Сабіни Міттерекер
з Андреасом Паттоном у головній ролі
Режисер фільму Йорґ Бурґер

Медицина та божевілля, мистецтво та провінція: у дебютному романі Томаса Бернгарда «Холоднеча» 1963 року поєдналося все, що зробило цього автора всесвітньо відомим. Студент-медик вирушає за дорученням головного лікаря до віддаленого куточка Австрії, аби довідатись, як живеться брату лікаря - художнику.
Його розповідь про тяжке існування людини – холодне, самотнє, відчужене - режисерка Сабіна Міттерекер перетворила на 80-хвилинний монолог.
У 2009 році його вперше зіграв відомий актор Андреас Паттон у Музеї сучасного мистецтва (MUMOK) у Відні.
Вистава здобула австрійську театральну премію Нестроя.

Йорґ Бурґер, знаний режисер документальних фільмів, записав виставу та створив фільм, який можна буде вперше побачити в Україні у Центрі Леся Курбаса.

Фільм транслюватиметься німецькою мовою з українськими субтитрами.
Автори фото ©3007wien ©Christian Brachwitz

Схожі події

Чорний квадрат 09 серпня 20:00, Нд Чорний квадрат "Хто кого хоче" Одеса, Зелений театр від 250 грн. Чорний квадрат Вже не хочу 09 серпня Чорний квадрат "Хто кого хоче" Зелений театр Придбати стриптиз 09 серпня 19:00, Нд стриптиз Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. стриптиз Вже не хочу 09 серпня стриптиз Театр на Чайній Придбати Про що мовчать чоловіки. На даху 20 серпня 20:00, Чт Про що мовчать чоловіки. На даху Львів, !FESTrepublic від 200 грн. Про що мовчать чоловіки. На даху Вже не хочу 20 серпня Про що мовчать чоловіки. На даху !FESTrepublic Придбати Біла акація 12 серпня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 12 серпня Біла акація Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ Придбати