Holy Death Over Kyiv VII

18 квітня 2020, Сб. 16:00
Bingo Київ, м. Київ, пр-т Перемоги 112
від 900 грн.
від 900 грн.

Галерея

Holy Death Over Kyiv VII у Києві - фото №1 Holy Death Over Kyiv VII у Києві
Holy Death Over Kyiv VII у Києві - фото №2 Holy Death Over Kyiv VII у Києві афіша
Holy Death Over Kyiv VII у Києві - фото №3 Holy Death Over Kyiv VII у Києві квитки

Про подiю

Звернення організатора

В зв'язку з нещодавними подіями - заборона на проведення масових івентів, та закриття авіасполучення для іноземців, на превеликий жаль ми повинні повідомити, що не зможемо провести Holy Death Over Kyiv VII в зазначені дати.

Це не скасування, ми мусимо взяти паузу перед тим як визначим нову дату фестивалю. Тому що наразі всевсітня ситуація з вірусом доволі непередбачувана.Отже, зараз нам потрібна ваша підтримка та довіра.

Ми сподіваємось, що за минулі роки з нашою роботою з фестивалем та іншими подіями ми виявили вам свою відданість, безкомпромісний дух та заслужили вашу довіру.

Всі придбані квитки лишаються валідними. Для нас дуже важливо, щоб ви утримали свої квитки та використали їх на нову дату.
Для нас це означає величезні фінансові втрати. Значна частина цьогорічних фестивальних витрат вже виконана.Витрати на зразок перельотів, гонорарів, реклама, тощо. Все це ми вже не в змозі повернути.

Як ви можете собі уявити, у нас немає великого капіталу чи за нами не стоять великі компанії, як за великими мейнстрім-фестивалями, тому в основному це означає, що всі збитки, згадані вище, покриваються за наші власні кошти.

Отже, ще раз, це час, зараз нам потрібна ваша підтримка та довіра. Це все, що ми маємо.

Очікуйте інформації стосовно нової дати з наших офіційних джерел.

https://www.facebook.com/DeathWorshipCommittee/
Instagram - death.worship.committee


Сьомий фестиваль Holy Death Over Kyiv зібрав під свої знамена найкращі вітчизняні та зарубіжня Black Metal колективи.

18 квітня, Bingo, Holy Death Over Kyiv VII

Marduk. В рамках тридцятої річниці існування гурту, столицю зрівняє з землею танкова дивизія Marduk з эксклюзивною програмою найліпших пісень зі всіх альбомів. Це не ностальгічне возз’єднання, що нагадує про давно минулі дні слави, а неперервне продовження подій, розпочатих тридцять років тому. Мардук не робив ані перерви, ані тайм-аути - натомість невпинно рухаючись вперед скрізь швидкоминучі тенденці та мінливі примхи музичної моди. Шведський колектив Marduk заснував гітарист Морган Хеканссон в березні 1990 року. Він прагнув створити найлютіший, найбрутальніший Black Metal гурт. Тепер, через три десятиліття - після різних змін в складі, чотирнадцять студійних альбомів, а також декілька EP, DVD - їхні потужні живі виступи залишаються такими ж яскравими та дикими, як спочатку і було передбачено, окрім цього відточені й вдосконалені зрілістю та мудрістю років.

Infernal War. За більше ніж 20-річну історію, за дуже дивним збігом обставин, цей культовий колектив жодного разу не грав в Україні. Зустрічайте дехристианізацію калібром 9х19 в Києві.

Burshtyn. Гурт, що не потребує представлення. Повернення Чорних Запорожців до Києва з новим матеріалом.

Grave Circles. Колектив, що наслідує кращі традиції ортодоксального Black Metal. Відчуй занурення у тотальну Пітьму.

Kaosophia вертається на сцену Holy Death Over Kyiv з новим матеріалом. Ще одна банда в обоймі ортодоксального BM. Диявольскі гімни Свободи та Ненависті.

Goatreich - новий культ Рогатого з глибин Харківської сцени. Дебютний виступ проекту учасників Ygg, Ulvegr, KZOHH, Raventale, Deferum Sacrum.

Схожі події

Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва 13 серпня 19:00, Чт Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 13 серпня Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 890 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва 14 серпня 19:00, Пт Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 14 серпня Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва 15 серпня 19:00, Сб Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 15 серпня Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати