HOLY DIGITAL!

19 червня 2020, Пт. 10:00
від 499 грн.
від 499 грн.

Галерея

Про подiю

HOLY DIGITAL! у Києві! Чекаємо на вас 2020-06-19 в 10:00 на локації Online-трансляция, Київ.
Ви можете придбати квитки на HOLY DIGITAL! на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)Кажуть що радіо, ТВ та інші традиційні медіа з появою смартфонів поступово йдуть з бізнесу. Їх зі швидкістю світла витісняють розробники, смм-ники та digital-агенства.

- Що ж робити коли бізнес підкорюється цифровим технологіям?
- Як адаптуватися та не піти на дно?
- Які підсумки ми підбили у реаліях 2020 та що робити далі?

На прикладах вдалих стратегій та повних факапів digital-орієнтованих агенцій ми розберемо усі нюанси роботи з цифровим світом. 

HOLY DIGITAL! — це повний день інсайтів та унікального досвіду.
Реальні кейси, готові digital-рішення та результати для тих, хто знаходиться в пошуку нових можливостей для змін бізнесу.

 

Спікери заходу: 

  • Андрій Шатирко — хедлайнер проєкту провідний спеціаліст з просування в YouTube і TikTok
  • Мстислав Баник — керівник проєкту «Дія»
  • Денис Назаренко — Verter Digital Transformation
  • Костянтин Черниш — онлайн-маркетолог, співзасновник та співвласник агенції Power-Up
  • Данило Махініч — CEO «MAD Data Agency» — першої data-driven маркетингової агенції в Україні
  • Юля Коляда — digital-стратегиня Fedoriv Agency
  • Андрій Метельницький — співзасновник та управляючий партнер рекламної агенції ROIBOY Agency
  • Тарас Потічний — регіональний менеджер Bolt в Україні
  • Андрій Швайка — заступник директора з продажів онлайн-видання Украінська Правда, рекламний агент та тренер у Media Development Foundation.

Powered by Froala Editor

Схожі події

підпільний Стендап Кожного дня підпільний Стендап Online-трансляція, Online-трансляция від 600 грн. підпільний Стендап Вже не хочу Кожного дня підпільний Стендап Online-трансляция Придбати Онлайн тренинг 25 липня 16:00, Сб Онлайн тренинг "Возвращение к сакральному" Online-трансляція, Online-трансляция від 5100 грн. Онлайн тренинг Вже не хочу 25 липня Онлайн тренинг "Возвращение к сакральному" Online-трансляция Придбати Супермама - це я! 27 липня 12:00, Пн Супермама - це я! Online-трансляція, Online-трансляция від 129 грн. Супермама - це я! Вже не хочу 27 липня Супермама - це я! Online-трансляция Придбати Онлайн лекція Ліз Бурбо: ЗДОРОВ'Я І ЕНЕРГІЯ В БУДЬ-ЯКОМУ ВІЦІ 21 серпня 19:00, Пт Онлайн лекція Ліз Бурбо: ЗДОРОВ'Я І ЕНЕРГІЯ В БУДЬ-ЯКОМУ ВІЦІ Київ, Concert.ua від 650 грн. Онлайн лекція Ліз Бурбо: ЗДОРОВ'Я І ЕНЕРГІЯ В БУДЬ-ЯКОМУ ВІЦІ Вже не хочу 21 серпня Онлайн лекція Ліз Бурбо: ЗДОРОВ'Я І ЕНЕРГІЯ В БУДЬ-ЯКОМУ ВІЦІ Concert.ua Придбати