Homo Soveticus. Американська комедія & радянська трагедія

20 грудня 2018, Чт. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на виставу Homo Soveticus?

1. Суміш комедії і трагедії з інтригуючим сюжетом
2. Відомі артисти Олександр Ярема та Ольга Жуковцова
3. Жива музика від групи SHKLO

Театр «Ампулка» представляє прем'єрну виставу «Homo Soveticus. Американська комедія & радянська трагедія» або «HS» за п'єсою Віктора Шендеровича «Потерпілий Гольдінер».

Продюсер Михайло Бондаренко запросив на постановку найбільш затребуваних і талановитих людей сучасного театру. Дуже смішний і водночас ліричний спектакль поставив кращий молодий режисер України - Максим Голенко (Вій 2.0, Афродизиак, Віталік). Сценографія та костюми від Лесі Головач - це завжди знак якості! Незвичайні декорації, сценічні знахідки - фірмовий стиль цього художника. Музику до вистави створили кумири молодого покоління - група SHKLO. Музиканти задіяні в епізодичних ролях і, крім того, на сцені тільки «жива музика» в їх виконанні! Прекрасні артисти - Олександр Ярема (Вульф Гольдінер / Володимир Семенов) і Ольга Жуковцова (Джейн Уотсон / Женя Ровинская) змусять глядачів сміятися до сліз і плакати крізь сміх.

На Брайтоні проти власної волі сплелися долі емігрантів з Харкова - старого комуніста Вульфа Гольдінера і молодої науковиці Джейн Уотсон. Від взаємного ворожого ставлення до взаємної симпатії і назад до неприязні, від спасенних бесід до готовності розтерзати одне одного ці абсолютно різні люди вибудовують свої взаємини і змушені зустрічатися двічі на тиждень. Для чого?