29 травня 2019, Ср. 19:00
Палац культури КПІ Київ, просп. Перемоги 37
від 99 грн.
від 99 грн.
Обрати квиток

Про подiю

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ "ХОР ІМ. Г. ВЕРЬОВКИ"?

1. Хор Верьовки - це одна з кращих візитівок України.
2. Феєрія народного мистецтва у всій красі!
3. Глядача чекають блискучі масштабні шоу-постановки, в яких музика, танець і спів виступають органічним триєдністю.

Як відвідати 29 країн за 2 години? 29 та 30 травня в ЦКМ «КПІ» Національний заслужений академічний український народний хор України ім. Г.Г. Верьовки здійснить навколосвітню подорож.

Національний заслужений академічний народний хор України ім. Г. Верьовки виступить із новою програмою «Пісні і танці народів світу» в ЦКМ «КПІ» 29 та 30 травня.Глядачі разом з артистами, завдяки пісням і танцям, мандруватимуть навколо світу та ознайомляться з особливостями культури кожної з 29 країн. Дізнатися, як китайською буде «жасмін», а хто з народів використовує хустинку в танці аби руки партнерів не торкалися один одного і багато інших цікавинок ви зможете на концертах 29 та 30 травня. Національний хор за 75 років відвідав більш ніж 100 країн. Надбанням колективу у цих подорожах стали перлини пісенної спадщини, кращі зразки світової музики та хореографії. Більш ніж 100 артистів на одній сцені та до 30 змін костюмів - все це за 2 години ви зможете побачити і почути на сцені ЦКМ «КПІ» 29 та 30 травня. Нова програма «Пісні і танці народів світу» - музична подорож, яку ви повинні здійснити разом з Національним хором Г. Верьовки.

*У програмі можливі незначні зміни.

Хор розпочав свою творчу діяльність 11 вересня 1943 року у місті Харків для піднесення бойового духу під час війни. Першим керівником колективу став Григорій Гурійович Верьовка, ім’я якого хор носить із 1964 року. У тому ж році колективу присвоїли звання Заслуженого, а в 1997-му – статус Національного. За вагомий внесок у мир і дружбу між народами хор ім. Г. Верьовки нагороджений срібною медаллю Всесвітньої Ради Миру. Репертуарний діапазон Хору досить широкий – від етносу та фольклору до класичних обробок акапела та пісень сучасних композиторів, від вокально хореографічних сцен, композицій та народних дійств – до фольк-опери-балету. Сьогодні Національний заслужений академічний український народний хор України імені Г. Г. Верьовки налічує більше ніж 120 артистів. Репертуар хору сягає більше ніж 1000 творів.