Хор ім. Г. Верьовки

15 жовтня 2018, Пн. 19:00
Палац Спорту Київ, Пл. Спортивна, 1
від 99 грн.
від 99 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на ювілейний концерт Народного хору України ім. Г. Верьовки?

1. Цей колектив уже давно став брендом країни.
2. Відзначити знаменну дату разом з артистами.
3. Стати частиною історії.

15 жовтня відбудеться великий ювілейний концерт, присвячений 75-річчю Національного заслуженого академічного хору ім. Верьовки.

Цей видатний колектив об'єднав у собі все найкраще з вокального мистецтва, народної музики і танцю. Його учасники йдуть у ногу з часом, створюючи масштабні шоу, в основі яких – кращі музичні твори народів світу. Цей вітчизняний художній колектив був заснований у Харкові в 1943 році. Ініціатором створення і першим керівником був хоровий диригент і композитор Григорій Верьовка. Через рік колектив переїхав до Києва.

За 75 років існування хору є чим похвалитися. Це й успішні гастролі по всьому світу, й усілякі нагороди. Сьогодні хор ім. Верьовки – це 150 найталановитіших артистів. І колосальний репертуар, що нараховує більше 1000 творів! Серед них й історичні думи, й обрядова лірика, і чумацькі, і козацькі пісні, і жартівливі хорові сценки, і колядки.

Народний хор ім. Верьовки – одна з кращих візитівок країни! Не пропустіть таку грандіозну подію! Чекаємо на вас 15 жовтня в Палаці спорту.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Класика для дітей Класика для дітей 2 Події Класика для дітей 17.11 - 02.12.2018 Скриптоніт 28 листопада 20:00, Ср Скриптоніт Дворец Спорта, Харків від 400 грн. Скриптоніт Вже не хочу 28 листопада Скриптоніт Дворец Спорта Придбати