Хор монахів виконує Рок

21 вересня 2019, Сб. 19:30
Будинок Кіно Київ, вул. Саксаганського, 6
від 220 грн.
Ранній доступ за промо-кодом
від 220 грн.

Галерея

Хор монахів виконує Рок у Києві - фото №1 Хор монахів виконує Рок у Києві

Про подiю

В даний момент квитки знаходяться у закритому продажу. Дізнатися як Ви можете придбати квитки можна за цим посиланням: http://royaltributes.com/hor-monahov

Продюсерський центр RESONANCE GROUP представляє «ХОР МОНАХІВ виконує РОК»

Часто буває так, що сама крайня альтернатива знаходиться найближче до дому.
Спільнота шанувальників року виявилася набагато ширше, ніж можна собі уявити. І навіть в світі пустельників, в місцях невідомих, куди рідко проникає око глобалізації, є люди, що володіють академічними знаннями в історії рок-музики, а також автентичним талантом в її виконанні.

Прийнято вважати, що РОК - це музика протесту.
Проект пропонує слухачеві протест до самої концепції звучання.
Вийшло так, що монахам не тільки вдалося зберегти суть пісні, а й облагородити композицію, відкрити сенс, який лежить на поверхні і тому так надокучив, що став непомітним для замилених очей.
Одні кажуть, що це - ні з чим не порівнянне музичне переживання.
Інші ж - що це альтернативна реальність року.
Але залишимо оцінки історикам і критикам.

Монахи, об'єднані в хор, офіційно не являють ніякої релігії. Це - можливість виконати і дати нове життя надихаючій розум і серце музиці, створеної найталановитішими людьми планети, музиці, що давно увійшла в золотий фонд людства, що стала вже, повсюдно, для одних - класикою, для інших же - гармонією, без якої неможливо жити. Творчість, завжди залишається в одній площині, через якийсь час перестає діяти. Те, що було незвичним і загрозливо хаотичним позавчора, вчора починає використовуватися першопрохідцями-піонерами, сьогодні стає частиною масової культури, а завтра перетвориться на нудну історію.
Завдання RESONANCE GROUP - не дати рок-музиці стати нудною історією.
Коли сіль втрачає силу, вона стає отрутою.