Хор монахів виконує рок

23 вересня 2018, Нд. 19:30
Київська Консерваторія Київ, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт "Хор монахів виконує рок"?

1. Це цікавий проект, який вас здивує.
2. Відчуйте незрівнянне музичне переживання!
3. Побувайте в альтернативній реальності року.

Вас чекає незвичайний рок-концерт!

Дивно, але іноді найбільш крайня альтернатива виявляється ближче всього до рідного дому. Спільнота поціновувачів рок-музики набагато ширша, ніж ви могли б уявити. У місцях невідомих, в світі, куди не пробралися пута глобалізації, теж є люди, які володіють автентичним талантом виконання року і академічними знаннями в його історії.

Прийнято вважати, що рок - музичний напрям протесту. Цей проект втілює протест по відношенню до концепції звучання. Цікаво, що монахам вдалося не тільки зберегти суть пісень, а й облагородити їх. І навіть більше - відкрити сенс, що лежить на поверхні і тому став замиленим і непомітним.

Хор дає нове життя музиці, створеній найталановитішими людьми планети. Для вас прозвучать композиції, які давно ввійшли в золотий рок-фонд людства. Це гармонія і класика, без яких неможливо жити.

Концерт не дасть рок-музиці стати звичайною, нудною історією. Адже коли сіль втрачає свою силу, то вона стає отрутою.

Інші дати

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Валерій Меладзе 10 листопада 19:00, Нд Валерій Меладзе Київ, Палац Україна від 499 грн. Валерій Меладзе Вже не хочу 10 листопада Валерій Меладзе Палац Україна Придбати Макс Корж 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо від 399 грн. Макс Корж Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати