Хор монахів виконує рок

23 вересня 2018, Нд. 16:30
Київська Консерваторія Київ, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт "Хор монахів виконує рок"?

1. Це цікавий проект, який вас здивує.
2. Відчуйте незрівнянне музичне переживання!
3. Побувайте в альтернативній реальності року.

Вас чекає незвичайний рок-концерт!

Дивно, але іноді найбільш крайня альтернатива виявляється ближче всього до рідного дому. Спільнота поціновувачів рок-музики набагато ширша, ніж ви могли б уявити. У місцях невідомих, в світі, куди не пробралися пута глобалізації, теж є люди, які володіють автентичним талантом виконання року і академічними знаннями в його історії.

Прийнято вважати, що рок - музичний напрям протесту. Цей проект втілює протест по відношенню до концепції звучання. Цікаво, що монахам вдалося не тільки зберегти суть пісень, а й облагородити їх. І навіть більше - відкрити сенс, що лежить на поверхні і тому став замиленим і непомітним.

Хор дає нове життя музиці, створеній найталановитішими людьми планети. Для вас прозвучать композиції, які давно ввійшли в золотий рок-фонд людства. Це гармонія і класика, без яких неможливо жити.

Концерт не дасть рок-музиці стати звичайною, нудною історією. Адже коли сіль втрачає свою силу, то вона стає отрутою.

Інші дати

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 17.01 - подорожчання 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Peter Bence 02 квітня 19:00, Вт Peter Bence Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 250 грн. Peter Bence Вже не хочу 02 квітня Peter Bence МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху 20 січня 18:00, Нд Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 60 грн. Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Вже не хочу 20 січня Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати