Хор ченців виконує рок

20 вересня 2018, Чт. 19:00
Одеська обласна філармонія Одеса, вул. Буніна, 15
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на концерт "Хор ченців виконує рок"?

1. Це цікавий проект, який вас побачить.
2. Відчуйте нісравнімое музичне переживання!
3. Побувайте в альтернативної реальності року.

20 вересня вас чекає незвичайний рок-концерт в Одеській обласній філармонії. Представляємо проект "ХОР ΜΟΝΑΧOΣ виконує РОК" від продюсерського центру RESONANCE GROUP.

Дивно, але іноді сама крайня альтернатива виявляється ближче всього до рідного дому. Спільнота з поціновувачів рок-музики набагато ширше, ніж ви могли б уявити. У місцях невідомих, в світі пустельників куди не пробралися пута глобалізації, теж є люди, які володіють автентичним талантом виконання року і академічними знаннями в його історії.

Прийнято вважати, що рок - музичний напрям протесту. Цей проект являє протест по відношенню до концепції звучання. Цікаво, що монахам вдалося не тільки зберегти суть пісень, а й облагородити їх. І навіть більше - відкрити сенс, що лежить на поверхні і тому став замиленим і непомітним.

Хор дає нове життя надихає серце і розум музиці, створеної найталановитішими людьми планети. Для вас прозвучать композиції, які давно ввійшли в золотий рок-фонд людства. Це гармонія і класика, без яких неможливо жити.

Концерт 20 вересня не дасть рок-музиці стати звичайною, нудною історією. Адже коли сіль втрачає свою силу, то вона стає отрутою.