Хор імені Г. Верьовки. Різдво іде по світу

11 січня 2020, Сб. 19:00
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Хор імені Г. Верьовки. Різдво іде по світу в Одесі - фото №1 Хор імені Г. Верьовки. Різдво іде по світу в Одесі
Хор імені Г. Верьовки. Різдво іде по світу в Одесі - фото №2 Хор імені Г. Верьовки. Різдво іде по світу в Одесі афіша
Хор імені Г. Верьовки. Різдво іде по світу в Одесі - фото №3 Хор імені Г. Верьовки. Різдво іде по світу в Одесі квитки
Хор імені Г. Верьовки. Різдво іде по світу в Одесі - фото №4 Хор імені Г. Верьовки. Різдво іде по світу в Одесі на concert.ua

Про подiю

Увага! У зв'язку з оголошеним днем жалоби в Україні - 9 січня, концерт перенесено на 11.01. Всі квитки залишаються дійсними!

Хор імені Г. Верьовки. Різдво іде по світу в Одесі! Чекаємо на вас 11 січня о 19:00 в Одеській обласній філармонії.

Ви можете придбати квитки на Хор імені Г. Верьовки. Різдво іде по світу на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)

Чому варто піти на концерт хору імені Г. Верьовки?

1. Нова святкова програма!
2. Хор імені Григорія Верьовки подарує вашій родині величне Різдвяне дійство!
3. Це буде більш ніж вистава, скоріше – дивний сон!

11 січня в Філармониї – Хор імені Григорія Верьовки!

Плекаючи українські традиції, в період зимових свят знаменитий колектив привезе в Одесу великий концерт «Різдво іде по світу».

Мелодика виконання колядок та щедрівок, захоплюючі танці хореографічної групи і фольклорна феєрія від віртуозів оркестру народних інструментів запам’ятаються назавжди.

Хор Верьовки - небачене видовище. Ми нічим не ризикуємо, стверджуючи, що перед нами - диво, яке заворожує наш слух і зір. Складно виокремити щось одне і віддати перевагу - бездоганному хору, дивовижним танцям, віртуозному оркестру чи пречудовим костюмами - це не спектакль, а дивний сон, зміст якого становлять нечувані звуки, небачені рухи і неземні кольорові гами. Вони викликають беззастережне захоплення всіх присутніх, що триває протягом концерту!

Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати Крихітка 14 лютого 19:00, Пт Крихітка Київ, Bel etage від 500 грн. Крихітка Вже не хочу 14 лютого Крихітка Bel etage Придбати