Хор ім. Г. Верьовки. Пісні від Сонця і Землі

25 травня 2020, Пн. 19:00
від 170 грн.
від 170 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Хор ім. Г. Верьовки в Одесі! Чекаємо вас 2020-05-25 о 19:00 на майданчику Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного), Одеса.
Ви можете купити квитки на Хор ім. Г. Верьовки на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Чому варто піти на концерт хору імені Г. Верьовки?

1. Хор ім. Гр. Верьовки - це одна з кращих візитівок України!
2. Феєрія народного мистецтва у всій красі!
3. Глядача чекають блискучі масштабні шоу-постановки, в яких музика, танець і спів виступають органічною триєдністю!

Гордість України - знаменитий Національний Заслужений Академічний Український Народний хор імені Григорія Верьовки 25 травня виступить з великим концертом на сцені музкомедії і представить програму «Пісні від Сонця і Землі», в якій прозвучать кращі зразки пісенної, хореографічної та інструментальної творчості України в художньому втіленні артистами прославленого колективу.

Відразу в трьох іпостасях - співаків, танцюристів і музикантів - постануть перед глядачами артисти легендарного хору Верьовки, якому в 2018 році виповнилося 75 років! За час існування колектив відвідав понад 60 країн, представив понад тисячу концертів по всьому світу! Мелодика виконання музичних творів, захоплюючі танці хореографічної групи і фольклорна феєрія від віртуозів оркестру народних інструментів зливаються воєдино! Кількісний склад Національного хору становить 158 осіб.

Цей унікальний колектив об'єднав в собі своєрідний стиль і манеру народного співу із сучасною культурою і професійною майстерністю. Колектив заворожує і хвилює серця глядачів своєю самобутністю і високохудожнім виконанням, дивовижною різноманітністю голосів, емоційністю і душевною відкритістю.

У програмі концерту буде багато різножанрових композицій, які так полюбили шанувальники: історичні думи, чумацькі та козацькі пісні з танцями, хорові жартівливі сценки, обрядова лірика, а також оригінальні пісні сучасних композиторів. У більшості цих унікальних композицій музика, танець і спів виступають органічною триєдністю.

Не пропустіть 25 травня великий концерт хору Верьовки! Подивіться на власні очі яскраву і вражаючу концертну програму! Це незабутнє дійство, яке зачаровує слух і зір! Станьте учасником феєрії народного мистецтва у всій красі!