Хор ім. Г. Верьовки

31 липня 2019, Ср. 19:00
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт хору імені Г. Верьовки?

1. Національний заслужений академічний народний хор України ім. Г. Верьовки виступить із новою програмою «Пісні й танці народів світу».
2. Колектив представить перлини пісенної спадщини, кращі зразки світової музики та хореографії. Понад 100 артистів на одній сцені та до 30 змін костюмів – усе це за дві години.
3. Глядачі разом з артистами, завдяки пісням і танцям, здійснять подорож навколо світу і ознайомляться з особливостями культури 29 країн.

Репертуар видатного колективу складається з кращих національних пісень народів світу і на сьогодні налічує більше 1000 творів. У складі колективу 150 талановитих артистів, а різноманітність жанрів не знає кордонів: чумацькі та козацькі пісні, колядки, думи, лірика, фольклор, опера та класична акапелла – багатство народної творчості неможливо переоцінити!

Хочете вирушити в кругосвітню подорож, не залишаючи України? Музична пригода триватиме дві години й ознайомить глядача з культурними особливостями 29 країн – усе це у виконанні сотні талановитих учасників хору, які за час виступу змінять близько 30 народних костюмів.

Українська мова одна з найбільш співочих, а наші люди завжди тягнулися до прекрасного. Хор ім. Г. Верьовки був заснований в 1943 році для підняття бойового духу під час війни – і з моменту заснування артисти з успіхом об'їздили з виступами половину світу. Більшість музичних колективів із практично столітньою історією втрачає свою ідентичність і актуальність в сучасній культурі, але хору ім. Г. Верьовки не тільки вдається йти в ногу з часом, а й щоразу влаштовувати вражаючі шоу.

Григорій Гурович Верьовка – український диригент і перший керівник Національного академічного хору, який залишається однією зі значних «візитних карток» української культури. За 77-річну історію академічний хор отримав звання «народного» і «заслуженого», об'їздив з концертами сотню країн і з кожним роком розширював пісенний репертуар. 31 липня в Одеському театрі опери та балету Національний хор України ім. Г. Верьовки виступить із новою програмою «Пісні й танці народів світу» – чекаємо всіх поціновувачів фольклору та прекрасної музики!