Хор ім. Г. Верьовки

11 грудня 2019, Ср. 19:00
Театр музкомедії Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3
від 160 грн.
від 160 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Хор ім. Г. Верьовки в Одеса! Чекаємо на вас 2019-12-11 в 19:00 на локації Театр музкомедії, Одеса.
Ви можете придбати квитки на Хор ім. Г. Верьовки на Concert.ua онлайн або з доставкою кур’єром. Або замовте на сайті та заберіть на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі.

Чому варто піти на концерт хору імені Г. Верьовки?

1. Хор Верьовки - це одна з кращих візитівок України!
2. Феєрія народного мистецтва у всій красі!
3. Глядача чекають блискучі масштабні шоу-постановки, в яких музика, танець і спів виступають органічною триєдністю!

Гордість України - знаменитий Національний заслужений академічний український народний хор імені Григорія Верьовки 11 грудня з великим концертом виступить на сцені музкомедії!

Відразу в трьох іпостасях - співаків, танцюристів і музикантів - постануть перед глядачами артисти легендарного хору Верьовки, якому в 2018 році виповнилося 75 років! За час існування колектив відвідав понад 60 країн, представив понад тисячу концертів по всьому світу! Мелодика виконання музичних творів, захоплюючі танці хореографічної групи і фольклорна феєрія від віртуозів оркестру народних інструментів зливаються воєдино! Кількісний склад Національного хору становить 158 осіб.

Цей унікальний колектив об'єднав в собі своєрідний стиль і манеру народного співу із сучасною культурою і професійною майстерністю. Колектив заворожує і хвилює серця глядачів своєю самобутністю і високохудожнім виконанням, дивовижною різноманітністю голосів, емоційністю і душевною відкритістю.

У програмі концерту буде багато різножанрових композицій, які так полюбили шанувальники: історичні думи, чумацькі та козацькі пісні з танцями, хорові жартівливі сценки, обрядова лірика, а також оригінальні пісні сучасних композиторів. У більшості цих унікальних композиціях музика, танець і спів виступають органічною триєдністю.

Не пропустіть 11 грудня великий концерт хору Верьовки! Подивіться на власні очі яскраву і вражаючу концертну програму! Це незабутнє дійство, яке зачаровує слух і зір! Станьте учасником феєрії народного мистецтва у всій красі!