13 - 14 жовтня 2018 04:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 549 грн.
від 549 грн.

Галерея

Hospitality Ukraine 2018 у Києві - фото №1 Hospitality Ukraine 2018 у Києві
Hospitality Ukraine 2018 у Києві - фото №2 Hospitality Ukraine 2018 у Києві афіша
Hospitality Ukraine 2018 у Києві - фото №3 Hospitality Ukraine 2018 у Києві квитки
Hospitality Ukraine 2018 у Києві - фото №4 picture
Hospitality Ukraine 2018 у Києві - фото №5 picture
Hospitality Ukraine 2018 у Києві - фото №6 picture
Hospitality Ukraine 2018 у Києві - фото №7 picture
Hospitality Ukraine 2018 у Києві - фото №8 picture
Hospitality Ukraine 2018 у Києві - фото №9 picture
Hospitality Ukraine 2018 у Києві - фото №10 Hospitality Ukraine 2018 у Києві квитки
Hospitality Ukraine 2018 у Києві - фото №11 Hospitality Ukraine 2018 у Києві афіша

Про подiю

Чому варто піти на Hospitality Ukraine 2018?

1. Така вечірка трапляється лише один раз на рік
2. Головна D&B подія країни
3. Сети London Elektricity, Fred V & Grafix та інших

22:22 & Hospital Records представляють. 13 жовтня до України завітає культовий драм-н-бейс фестиваль, який вже 17 років подорожує рідною Великобританією та всіма світовими клубними столицями від Ібіци й Амстердама до Токіо та Майамі. Тільки один раз на рік зустрічайте HOSPITALITY Ukraine!

Проект London Elektricity був заснований двома друзями - колишнім ейсід-джаз музикантом Тоні Колманом і Крісом Гроссом. В середині 90-х для випуску своєї музики друзі заснували лейбл Hospital Records. Згодом у проекті London Elektricity залишився один Тоні, який чудово впорався з його розвитком. За останні 20 років проект London Elektricity навіть встиг побувати лайвом з 6-ти чоловік - Тоні Колман виступав на сцені з живими сесійними музикантами. Сьогодні London Elektricity - це жива легенда, що стоїть на одному рівні з Goldie і Photek. Навряд чи можна переоцінити внесок Колмана в розвиток сцени. Він стоїть міцною опорою для Hospital Records, керує всесвітньо відомим брендом Hospitality і продовжує відкривати світові цілу плеяду блискучих артистів. Зустрічаємо драм-н-бейс батька і його фестиваль в Україні!

Британський дует Fred V & Grafix на сьогоднішній день по праву вважається одним з найбільш видних на сцені. Фред «Fred V» Вахрман і Джош «Grafix» Джексон працюють разом уже 9 років, з кожним роком приковуючи до себе увагу любителів ламаних ритмів по всьому світу. Спочатку хлопці продюсували живу музику, але після того, як почули альбом «Hold Your Colour» Pendulum, дует повністю занурюється в драм-н-бейс. Втім, звичні їм гітари, фортепіано, живі барабани і вокал - все це перейшло в нову музику, завдяки чому фірмове звучання колективу одразу ж стало впізнаваним.

Unglued - це той випадок, коли під час прослуховування треку ловиш себе на думці, що музика надто хороша, щоб бути від новачка. На сцені навіть пройшов слух, що Unglued - це новий секретний псевдонім якогось відомого продюсера. Проте, ніякої конспірації або великої таємниці у артиста немає. «Я робили біти і довго нікому не відправляв їх. Одного разу я вислав кілька треків на мастеринг в студію продюсера Nu: Tone. Він відповів, що йому дійсно подобаються треки і попросив вислати ще», - якось в інтерв'ю зізнався артист.

LowQui - справжній МС, яких мало. Йому немає рівних в умінні читати натовп і сприяти передачі енергії між сценою і аудиторією. Він майстер руйнувати бар'єр між виконавцем і відвідувачем. Пішов другий десяток років, як LowQui працює на сцені c глобально відомими лейблами і артистами.

Derrick & Tonika - це дует, який відомий кожному шанувальнику ламаних ритмів в Україні. Крім створення власної музики, вони заснували школу професійного діджеїнгу ParaDek, запустили Panorama Podcast і вже багато років плідно працюють у межах колективу Funk Masters. Tonika також є автором проекту, в концепції якого drum & bass неодноразово звучав у супроводі живих інструментів.

Dub Head - один з найцікавіших і самобутніх музикантів на столичній драм-н-бейс сцені. Створює свою музику Віталій з 2013 року, яку охоче видають такі лейбли, як Syndrome Audio, Ammunition, Mindtech Recordings, Future Funk, YSF, Nocid Business. Його реліз Bad Signal EP досяг 10 кращих релізів на Beatport. Маючи досить багатий багаж знань в написанні електронної музики, Віталій відкрив власну студію під назвою Black, де він працює як учитель і звукоінженер.

Схожі події

Atlas Weekend 2019 10 липня 14:00, Ср Atlas Weekend 2019 Київ, ВДНГ від 500 грн. Atlas Weekend 2019 Вже не хочу 10 липня Atlas Weekend 2019 ВДНГ Придбати A State of Trance 900 22 червня 21:00, Сб A State of Trance 900 Київ, Міжнародний Виставковий Центр Вже не хочу 22 червня A State of Trance 900 Міжнародний Виставковий Центр Придбати Rock in Ukraine Rock in Ukraine 2 Події Rock in Ukraine 22.06 - 23.06.2019