13 вересня 2019, Пт. 19:00
CLOSER Київ, вул. Нижньоюрківська, 31
від 650 грн.
від 650 грн.

Галерея

How to Dress Well у Києві - фото №1 picture
How to Dress Well у Києві - фото №2 picture
How to Dress Well у Києві - фото №3 How to Dress Well у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на концерт How To Dress Well?

1. Поринути у атмосферну психоделічну музику.
2. Відчути неземний аудіо-візуальний перформанс.
3. Вперше почути новий альбом наживо.


How To Dress Well вперше в Україні! How To Dress Well – це Том Крелл. Том – співак, продюсер, письменник, поет та філософ. Його музика – це іноді ембіент, іноді – блискучий поп, а іноді й зовсім іншопланетний саундтрек. Усе це можна буде почути ексклюзивно цієї осені, коли How To Dress Well вперше в Україні представить свою нову платівку.

Дата та місце: 13 вересня, клуб Closer.

Найновіший альбом How To Dress Well під назвою The Anteroom вийшов у жовтні 2018. Він складається з єдиної довготривалої композиції психоделічної музики, що звучить найбільшими магічними і чарівливими звуковими експериментами Крелла. Історії, що їх Крелл розповідає на цьому альбомі, – частково біографічні, деякі з них укорінені у найвіддаленіших куточках людського життя – усі вони дуже особисті та людяні. The Anteroom, з його електронікою, що несеться, ніби заметіль, крихкими мелодіями і влучною поезією, повертає до життя експериментальну сутність проекту HTDW.

Сам Том Крелл пояснює: “Я написав цей альбом після переїзду до Лос Анджелеса, це божевільне і навіть гнітюче місце, відразу ж після виборів 2016-го, коли пекло і смерть пускали коріння у кожному куточку планети. The Anteroom – це тестамент дворічного періоду, коли я відчув, що віддаляюся від цього світу у космічну самотність, у якій я коли-небудь розтану. Щоб знайти свій шлях назад, я поглянув на свій стан як на аванзалу – «anteroom» – кімнату між відомим та невідомим, стабільним життям та повною дезінтеграцією». Так Том і знайшов свій істинний шлях у поки що найважливішій роботі за всю 10-річну подорож – у кульмінації, що стане початком нового маршруту.

На Київ чекає неземний аудіо-візуальний перформанс, що об’єднає найважливіші складові усіх виступів How To Dress Well: високоемоційний вокал, пишність звуку та ритмічну електроніку. Тільки на шоу Тома Крелла ви побачите унікальний сценічний сетап з відеорядом, що реагує на голос музиканта, та інструментами, що звучать чи затихають залежно від голосу їх творця і поводиря. Таке пропустити неможливо.

Схожі події

Noize MC 06 грудня 20:00, Пт Noize MC Київ, StereoPlaza від 700 грн. Noize MC Вже не хочу 06 грудня Noize MC StereoPlaza Придбати ДахаБраха 06 грудня 19:00, Пт ДахаБраха Київ, Палац спорту від 390 грн. ДахаБраха Вже не хочу 06 грудня ДахаБраха Палац спорту Придбати Atlas Weekend 2020 08 липня 14:00, Ср Atlas Weekend 2020 Київ, ВДНГ від 600 грн. Atlas Weekend 2020 Вже не хочу 08 липня Atlas Weekend 2020 ВДНГ Придбати Kyiv Vibe City 07 грудня 14:00, Сб Kyiv Vibe City Київ, M82 від 849 грн. Kyiv Vibe City Вже не хочу 07 грудня Kyiv Vibe City M82 Придбати