HR практикум: людський ресурс як основа відмінного сервісу

20 - 21 квітня 2018 18:00
Fedoriv Hub Київ, вул. Велика Васильківська, 5
від 1000 грн.
від 1000 грн.

Галерея

Про подiю

Ваш бізнес продовжує рости вгору і у вас з'явилися цілком передбачувані проблеми: нестача персоналу, нерозуміння того, що відбувається в колективі, і як усім цим керувати. 20-21 квітня в Fedoriv Hub пройде дводенний практикум "Людський ресурс як основа відмінного сервісу", який допоможе вести бізнес не інтуїтивно, а виробити власну систему.

Вам потрібен цей практикум, якщо ви згодні з більшістю тверджень:
• Ви керуєте колективом від 5 до 350 чоловік;
• Ваші співробітники не відповідають уявленням про ідеальну команду;
• Ви втратили віру у свій персонал - вас все доводиться робити самому;
• Для наступного етапу розвитку вам необхідні знання та інструменти з управління персоналом. Хоча б для того, щоб контролювати рішення і дії вашого HR-а;
• Ви хочете отримати відповідь на запитання: «Як утримати баланс між турботою і ризиком втратити контроль над персоналом?»

Практикум проведе бізнес тренер, фахівець побудови сервісу для різних організацій, сертифікований тренер SQI, учасник навчальних проектів компанії ZAPPOS, тренер мережі 5* готелів InterContiental Hotel Groups — Тетяна Петруха. Вона зібрала кращі кейси з управління персоналом ZAPPOaS, InterContinental, Facebook, Disney та адаптувала їх до української реальності.

У перший день Тетяна розповість про те, чому настільки важливі знання про Human Resource для розвитку бізнесу і що таке HR бренд. На другий день розберемо основні проблеми та розробимо систему в зонах: найм, адаптація, навчання, комунікація, звільнення.

Схожі події

BRANDFATHER. BERLIN 05 жовтня 14:00, Пт BRANDFATHER. BERLIN Academie lounge 360 Event Location, Берлін від 1070 грн. BRANDFATHER. BERLIN Вже не хочу 05 жовтня BRANDFATHER. BERLIN Academie lounge 360 Event Location Придбати Дмитро Гордон. Очі в очі 17 листопада 19:00, Сб Дмитро Гордон. Очі в очі ДК Машиностроителей, Дніпро від 200 грн. Дмитро Гордон. Очі в очі Вже не хочу 17 листопада Дмитро Гордон. Очі в очі ДК Машиностроителей Придбати Шлях шоураннер. Основи написання сценаріїв для ТВ 22 вересня 10:00, Сб Шлях шоураннер. Основи написання сценаріїв для ТВ Bel etage, Київ від 3299 грн. Шлях шоураннер. Основи написання сценаріїв для ТВ Вже не хочу 22 вересня Шлях шоураннер. Основи написання сценаріїв для ТВ Bel etage Придбати VIVA! Вечір із зіркою: Оля Полякова 25 вересня 19:30, Вт VIVA! Вечір із зіркою: Оля Полякова CARIBBEAN club, Київ від 199 грн. VIVA! Вечір із зіркою: Оля Полякова Вже не хочу 25 вересня VIVA! Вечір із зіркою: Оля Полякова CARIBBEAN club Придбати