24-pay-mark Created with Sketch.

Христина Соловій

24 листопада 2022, чт. 19:00
Центр Довженка Львів, просп. Червоної Калини, 81
від 340 грн.
від 340 грн.

Про подiю

Христина Соловій у Львові відбудеться завдяки ЗСУ! Чекаємо на вас 2022-11-24 в 19:00 на локації Центр Довженка, Львів.
Ви можете придбати квитки на Христина Соловій на Concert.ua онлайн.«Української люті» багато не буває

Христина Соловій продовжує свій тур містами України з новою концертною програмою, до якої ввійшли золоті шлягери співачки «Тримай», «Хто як не ти» й хіти воєнного часу «Українська лють», «Я твоя зброя» та інші.

Співоча пташка української русофобії, не відкладаючи життя на потім, «після перемоги», повертає українським містам спрагле культурне життя.

«Боронімо Україну кожен на своєму фронті!»

Прихильники Христини Соловій аншлагами, нестримними емоціями й душевним теплом вже зустріли улюблену співачку в Ужгороді, Мукачеві, Луцьку, Вінниці, Рівному, Чернівцях, Хмельницькому, Тернополі, Івано-Франківську, Стрию і Дрогобичі, єднаючи серця в українській пісні й прагненні наблизити перемогу.

Однак з великим нетерпінням продовжуть очікувати на зустріч з артисткою і продовження концертів національної солідарності й шанувальники в інших куточках України.

24 листопада зустрічайте «Українську лють» Христини Соловій у Львові вдруге!

 

Важливо! У разі виникнення повітряної тривоги всі глядачі мають пройти в укриття.

У цьому вам допоможуть працівники локації та організатори події.

Якщо тривога триватиме не більше години, після її відміни концерт продовжиться у звичному режимі.

Якщо тривога триватиме понад годину, ми спробуємо закінчити концерт акустичним виступом в укритті.

Інші дати

Христина Соловій

30 листопада 2022 18:00

Черкаська обласна філармонія, Черкаси

Перейти до опису
від 220 грн.

Схожі події

Latexfauna 03 грудня 18:00, сб Latexfauna Київ, КВЦ PARKOVY від 600 грн. Latexfauna Вже не хочу 03 грудня Latexfauna КВЦ PARKOVY Придбати Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен 08 грудня 19:00, чт Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Київ, Будинок архітектора від 175 грн. Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Вже не хочу 08 грудня Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Будинок архітектора Придбати Музика з фільмів про кохання при свічках 02 грудня 19:00, пт Музика з фільмів про кохання при свічках Київ, Будинок архітектора від 175 грн. Музика з фільмів про кохання при свічках Вже не хочу 02 грудня Музика з фільмів про кохання при свічках Будинок архітектора Придбати Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен 01 грудня 19:00, чт Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Київ, Будинок архітектора від 175 грн. Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Вже не хочу 01 грудня Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Будинок архітектора Придбати