Христина Соловій

29 листопада 2019, Пт. 20:00
Український театр Одеса, вул. Пастера, 15
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Христина Соловій в Одесі - фото №1 Христина Соловій в Одесі
Христина Соловій в Одесі - фото №2 Христина Соловій в Одесі афіша

Про подiю

29 листопада в Український театр ім. Василько із сольним концертом завітає популярна українська співачка Христина Соловій.

Чому варто піти на концерт Христини Соловій?

1. Почути наживо чарівний голос співачки.
2. Насолодитися чуттєвим виступом молодої виконавиці.
3. Відсвяткувати завершення осені в прекрасній компанії.

«Любий друг» та інші ніжні композиції

Авторський альбом Христини Соловій «Любий друг» — один із найобговорюваніших релізів минулого року. Він став першою платівкою, де всі пісні були написані саме Христиною. Трепетність до народної мелодики відчувається з перших нот. Цей альбом, ніби інтимна книга, що дбайливо зберігає всі ніжні почуття та емоції співачки. Кожна пісня натхненна особистими історіями, якими Христина ділиться відверто і щиро на своїх концертах.

Христина Соловій в Українському театрі в Одесі

Випустивши декілька кліпів на підтримку альбому: «Про весну» та «Любий друг», Христина Соловій перегортає сторінку та вирушає назустріч до свого слухача. На концертi прозвучать улюблені хіти співачки — «Тримай», «Хто, як не ти?», «Fortepiano», «Шкідлива звичка» та інші.

Артисти

Схожі події

Скриптонит Скриптонит 1 Подія Скриптонит 30.05 - 30.05.2020 Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху 19 січня 18:00, Нд Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 80 грн. Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Вже не хочу 19 січня Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати KAZKA 2-й у подарунок 04 березня 19:00, Ср KAZKA Київ, Палац спорту від 350 грн. KAZKA Вже не хочу 04 березня KAZKA Палац спорту Придбати