24-pay-mark Created with Sketch.

Христина Соловій

29 листопада 2019, пт. 20:00-21:00
Український театр Одеса, вул. Пастера, 15
від 250 ₴
від 250 ₴

Галерея

Христина Соловій в Одесі - фото №1 Христина Соловій в Одесі
Христина Соловій в Одесі - фото №2 Христина Соловій в Одесі афіша

Про подiю

29 листопада в Український театр ім. Василько із сольним концертом завітає популярна українська співачка Христина Соловій.

Чому варто піти на концерт Христини Соловій?

1. Почути наживо чарівний голос співачки.
2. Насолодитися чуттєвим виступом молодої виконавиці.
3. Відсвяткувати завершення осені в прекрасній компанії.

«Любий друг» та інші ніжні композиції

Авторський альбом Христини Соловій «Любий друг» — один із найобговорюваніших релізів минулого року. Він став першою платівкою, де всі пісні були написані саме Христиною. Трепетність до народної мелодики відчувається з перших нот. Цей альбом, ніби інтимна книга, що дбайливо зберігає всі ніжні почуття та емоції співачки. Кожна пісня натхненна особистими історіями, якими Христина ділиться відверто і щиро на своїх концертах.

Христина Соловій в Українському театрі в Одесі

Випустивши декілька кліпів на підтримку альбому: «Про весну» та «Любий друг», Христина Соловій перегортає сторінку та вирушає назустріч до свого слухача. На концертi прозвучать улюблені хіти співачки — «Тримай», «Хто, як не ти?», «Fortepiano», «Шкідлива звичка» та інші.

Артисти

Схожі події

МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] 08 липня 18:30, пн МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 800 ₴ МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Вже не хочу 08 липня МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 549 ₴ 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 24 липня 19:00, ср Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 24 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати