Хрумко і чарівна планета. Космічна подорож

17 липня 2019, Ср. 12:00
Київський планетарій Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Ексклюзивно в Київському Планетарії!

Повнокупольний фільм Хрумко і чарівна планета.

У казковій лісовій школі астрономії маленький Хрумка і його друг Куня вивчають космос, а потім на чарівної ракеті відправляються в неймовірну подорож по Сонячній системі. Компанію їм складе хороший робот-провідник. Друзі дізнаються про сонячне затемнення, підлетять до Меркурія, Венери, Марса і його супутників, подолають небезпеку в поясі астероїдів, а потім наблизяться до планет-гігантів і навіть побачать комету.

БОНУС - повнокупольний фільм "Космічна подорож".

У Зоряному залі Планетарію ви відправитесь в космічну подорож сузір'ями і планетами, адже в кожному куточку всесвіту існує дуже багато цікавого і незвіданого.

Фільм для дітей віком 5+

Схожі події

Фестиваль анімації LINOLEUM 05 вересня 14:00, Чт Фестиваль анімації LINOLEUM Київ, Кинотеатр «Жовтень» від 300 грн. Фестиваль анімації LINOLEUM Вже не хочу 05 вересня Фестиваль анімації LINOLEUM Кинотеатр «Жовтень» Придбати Калуокахіна. Чарівний Риф. Космічна подорож 19 липня 14:00, Пт Калуокахіна. Чарівний Риф. Космічна подорож Київ, Київський планетарій від 100 грн. Калуокахіна. Чарівний Риф. Космічна подорож Вже не хочу 19 липня Калуокахіна. Чарівний Риф. Космічна подорож Київський планетарій Придбати Вояджер. Подорож в нескінченність. Земля з МКС 19 липня 18:00, Пт Вояджер. Подорож в нескінченність. Земля з МКС Київ, Київський планетарій від 150 грн. Вояджер. Подорож в нескінченність. Земля з МКС Вже не хочу 19 липня Вояджер. Подорож в нескінченність. Земля з МКС Київський планетарій Придбати Хрумка і чарівна планета. Космічна подорож 20 липня 12:00, Сб Хрумка і чарівна планета. Космічна подорож Київ, Київський планетарій від 110 грн. Хрумка і чарівна планета. Космічна подорож Вже не хочу 20 липня Хрумка і чарівна планета. Космічна подорож Київський планетарій Придбати