Hudaki Village Band

11 травня 2018, Пт. 20:00
Home Cafe El Sad Чернігів, вул. Шевченка 59
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Hudaki Village Band у Чернігові - фото №1 Hudaki Village Band у Чернігові
Hudaki Village Band у Чернігові - фото №2 Hudaki Village Band у Чернігові афіша
Hudaki Village Band у Чернігові - фото №3 Hudaki Village Band у Чернігові квитки
Hudaki Village Band у Чернігові - фото №4 Hudaki Village Band у Чернігові на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на концерт Hudaki Village Band?

1. Вперше в Чернігові Hudaki Village Band з презентацією нового альбому
2. Автентичні народні пісні та мелодії з навколишніх закарпатських сіл
3. Унікальна можливість насолодитися атмосферою українського фолку в Чернігові

11 травня, у Чернігові, Home Cafe Ель Сад, о 20:00 розпочнеться презентація нового альбому колективу Hudaki Village Band, який отримав назву «Yo!»

Що то за «Йо!» у Гудаків, кожен визначиться самостійно, коли прослухає альбом (ми слухали – справді йо!), але концерт-презентація – це унікальна подія, пропускати яку не варто, якщо ви ціните справжній драйв та чисті енергії. «Гудаки» – колектив відвертий та щирий, вони не цураються залучати до спільного танцю та співу глядачів, а якість звучання для них найважливіша у світі річ. Тому кожний концерт «Гудаків» – подія святкова та унікальна.

Хочемо додати трохи прямої мови від Юргена Крефтнера (куратор Hudaki Village Band), ці слова є відповіддю на запитання Олега «Моха» Гнатіва: «Існує твердження: зараз, мовляв, не час для пісень. Що ти про це думаєш?»

Юрген Крефтнер: Це, звичайно, дурниця. Людина живе далі. Навіть у траншеях на Донбасі наші люди можуть час від часу використовувати музику, вони іноді і самі співають. Особливо у важкі часи ми бачимо свою роль у тому, щоб допомогти людям не втратити свою людяність та впевненість у собі. Інакше з самого початку ми били б один одного. Це досить відрізняється від того, як деякі люди у найгірші дні Майдану зовсім поруч ходили на дискотеки.

«Гудаки» (англ. «Hudaki Village Band») – український фольклорний колектив з села Нижнє Селище (Закарпаття). Основу його репертуару складають автентичні народні пісні та мелодії з навколишніх закарпатських сіл. Учасники ансамблю – переважно аматори. Композиції виконуються без партитури, у традиційному стилі, без аранжування, електричних інструментів та спецефектів. Переможці міжнародного фолк-фестивалю «Plauener Folkherbst 2010» у німецькому місті Плауен.

Гурт заснований 2001 року австрійцем Юрґеном Крефтнером, який одружений з українкою і з 1996 року мешкає на Закарпатті. В ансамблі він виступає під псевдонімом Юра Буковинець.

Колектив багато гастролює Європою (Австрія, Швейцарія, Німеччина, Франція, Нідерланди, Словаччина, Польща, Бельгія, Угорщина). У 2003 році випустив дебютний альбом «Гудаки», у 2005 – «Музика із Гандала», у 2009 – «Гудаки не люди», у 2013 – «Вандруй!». Створено відеокліпи на пісні «На бережку», «Піпка», «Приди до ня, любку», "Rekity".

Схожі події

Enrique Iglesias Enrique Iglesias 2 Події Enrique Iglesias 30.09 - 30.09.2018 TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR 30 січня 19:00, Ср TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR Палац Спорту, Київ від 1090 грн. TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR Вже не хочу 30 січня TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR Палац Спорту Придбати Jungle 25 січня 19:00, Пт Jungle ATLAS, Київ від 1190 грн. Jungle Вже не хочу 25 січня Jungle ATLAS Придбати Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ від 499 грн. Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати