Hudaki Village Band

11 травня 2018, Пт. 20:00
Home Cafe El Sad Чернігів, вул. Шевченка 59
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Hudaki Village Band у Чернігові - фото №1 Hudaki Village Band у Чернігові
Hudaki Village Band у Чернігові - фото №2 Hudaki Village Band у Чернігові афіша
Hudaki Village Band у Чернігові - фото №3 Hudaki Village Band у Чернігові квитки
Hudaki Village Band у Чернігові - фото №4 Hudaki Village Band у Чернігові на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на концерт Hudaki Village Band?

1. Вперше в Чернігові Hudaki Village Band з презентацією нового альбому
2. Автентичні народні пісні та мелодії з навколишніх закарпатських сіл
3. Унікальна можливість насолодитися атмосферою українського фолку в Чернігові

11 травня, у Чернігові, Home Cafe Ель Сад, о 20:00 розпочнеться презентація нового альбому колективу Hudaki Village Band, який отримав назву «Yo!»

Що то за «Йо!» у Гудаків, кожен визначиться самостійно, коли прослухає альбом (ми слухали – справді йо!), але концерт-презентація – це унікальна подія, пропускати яку не варто, якщо ви ціните справжній драйв та чисті енергії. «Гудаки» – колектив відвертий та щирий, вони не цураються залучати до спільного танцю та співу глядачів, а якість звучання для них найважливіша у світі річ. Тому кожний концерт «Гудаків» – подія святкова та унікальна.

Хочемо додати трохи прямої мови від Юргена Крефтнера (куратор Hudaki Village Band), ці слова є відповіддю на запитання Олега «Моха» Гнатіва: «Існує твердження: зараз, мовляв, не час для пісень. Що ти про це думаєш?»

Юрген Крефтнер: Це, звичайно, дурниця. Людина живе далі. Навіть у траншеях на Донбасі наші люди можуть час від часу використовувати музику, вони іноді і самі співають. Особливо у важкі часи ми бачимо свою роль у тому, щоб допомогти людям не втратити свою людяність та впевненість у собі. Інакше з самого початку ми били б один одного. Це досить відрізняється від того, як деякі люди у найгірші дні Майдану зовсім поруч ходили на дискотеки.

«Гудаки» (англ. «Hudaki Village Band») – український фольклорний колектив з села Нижнє Селище (Закарпаття). Основу його репертуару складають автентичні народні пісні та мелодії з навколишніх закарпатських сіл. Учасники ансамблю – переважно аматори. Композиції виконуються без партитури, у традиційному стилі, без аранжування, електричних інструментів та спецефектів. Переможці міжнародного фолк-фестивалю «Plauener Folkherbst 2010» у німецькому місті Плауен.

Гурт заснований 2001 року австрійцем Юрґеном Крефтнером, який одружений з українкою і з 1996 року мешкає на Закарпатті. В ансамблі він виступає під псевдонімом Юра Буковинець.

Колектив багато гастролює Європою (Австрія, Швейцарія, Німеччина, Франція, Нідерланди, Словаччина, Польща, Бельгія, Угорщина). У 2003 році випустив дебютний альбом «Гудаки», у 2005 – «Музика із Гандала», у 2009 – «Гудаки не люди», у 2013 – «Вандруй!». Створено відеокліпи на пісні «На бережку», «Піпка», «Приди до ня, любку», "Rekity".

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Макс Корж Фан-зона закінчується! 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати