6 грудня 2019, Пт. 19:00
Mezzanine Київ, вул. Нижньоюрківська, 31
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт HURTOM?

1. Ніщо не допоможе пережити початок зими краще, ніж приємна, тепла, душевна лірика проекту Hurtom.
2. У світі, в якому відсутня чесність, на неї дуже великий попит, а наш проект може цю чесніть дати.
3. Буде багато старих пісень, які в Hurtom зазвучать по-новому, та, звичайно, нові пісні.

Hurtom — introfolk проект донецьких музикантів, які утворили музичну формацію переїхавши до Києва.

Засновником гурту є музикант, автор та виконавець Юра Самовілов, котрий розпочав творчий шлях у 2013 році. Першу популярність він отримав завдяки синглу «Гармати», який одержав підтримку багатьох радіостанцій і був охрещений ЗМІ, як «антивоєнний». Зимою 2016-го було презентовано першу відеороботу на пісню «Напевно». Знімальний процес очолив відомий вітчизняний кліпмейкер Віктор Придувалов.

Наприкінці 2017-го Юра представив перший акустичний мініальбом «Маленька квітка», до роботи над яким долучились знані київські музиканти, зокрема клавішник і трубач гурту «ТНМК» Олександр Шиманський. Після виходу альбому до Юри приєдналися Кирило Чихрадзе (клавішні) та Антон Літвінов (перкусія).

У січні 2019-го у новому складі було представлено дебютний сингл «Кратери». У травні гурт презентував міні-альбом «Вітер дужчає».

«Щоб говорити про міні-альбом «Вітер дужчає» і взагалі про музику проекту «Юра Самовілов. Гуртом», необхідно зрозуміти, що ж таке є introfolk. Наша творчість є цілком залежною. На неї впливають культурна спадщина нашого народу та його звичаї, наша історія і наше майбутнє. Навіть погода. Для нас – це і є фольк. Те, як все це відбивається на мені, мої думки і переживання – це і є інтро», – розповів Юра Самовілов.

Цієї осені хлопці змінюють назву на «Hurtom» та продемонструють слухачам свіжий матеріал та улюблені пісні у новому звучанні.

Фото: Олена Божко

Схожі події

KAZKA 2-й у подарунок 04 березня 19:00, Ср KAZKA Київ, Палац спорту від 350 грн. KAZKA Вже не хочу 04 березня KAZKA Палац спорту Придбати Національний відбір на Євробачення-2020 Фінал 22 лютого 18:00, Сб Національний відбір на Євробачення-2020 Фінал Київ, Палац культури КПІ від 390 грн. Національний відбір на Євробачення-2020 Фінал Вже не хочу 22 лютого Національний відбір на Євробачення-2020 Фінал Палац культури КПІ Придбати Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху 19 січня 18:00, Нд Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 80 грн. Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Вже не хочу 19 січня Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати Grand Rock Piano Show 19 січня 19:00, Нд Grand Rock Piano Show Київ, Палац культури КПІ від 200 грн. Grand Rock Piano Show Вже не хочу 19 січня Grand Rock Piano Show Палац культури КПІ Придбати