HURTOM

6 грудня 2019, Пт. 19:00
Mezzanine Київ, вул. Нижньоюрківська, 31
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт HURTOM?

1. Ніщо не допоможе пережити початок зими краще, ніж приємна, тепла, душевна лірика проекту Hurtom.
2. У світі, в якому відсутня чесність, на неї дуже великий попит, а наш проект може цю чесніть дати.
3. Буде багато старих пісень, які в Hurtom зазвучать по-новому, та, звичайно, нові пісні.

Hurtom — introfolk проект донецьких музикантів, які утворили музичну формацію переїхавши до Києва.

Засновником гурту є музикант, автор та виконавець Юра Самовілов, котрий розпочав творчий шлях у 2013 році. Першу популярність він отримав завдяки синглу «Гармати», який одержав підтримку багатьох радіостанцій і був охрещений ЗМІ, як «антивоєнний». Зимою 2016-го було презентовано першу відеороботу на пісню «Напевно». Знімальний процес очолив відомий вітчизняний кліпмейкер Віктор Придувалов.

Наприкінці 2017-го Юра представив перший акустичний мініальбом «Маленька квітка», до роботи над яким долучились знані київські музиканти, зокрема клавішник і трубач гурту «ТНМК» Олександр Шиманський. Після виходу альбому до Юри приєдналися Кирило Чихрадзе (клавішні) та Антон Літвінов (перкусія).

У січні 2019-го у новому складі було представлено дебютний сингл «Кратери». У травні гурт презентував міні-альбом «Вітер дужчає».

«Щоб говорити про міні-альбом «Вітер дужчає» і взагалі про музику проекту «Юра Самовілов. Гуртом», необхідно зрозуміти, що ж таке є introfolk. Наша творчість є цілком залежною. На неї впливають культурна спадщина нашого народу та його звичаї, наша історія і наше майбутнє. Навіть погода. Для нас – це і є фольк. Те, як все це відбивається на мені, мої думки і переживання – це і є інтро», – розповів Юра Самовілов.

Цієї осені хлопці змінюють назву на «Hurtom» та продемонструють слухачам свіжий матеріал та улюблені пісні у новому звучанні.

Фото: Олена Божко

Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати МУМИЙ ТРОЛЛЬ 15 грудня 19:00, Вт МУМИЙ ТРОЛЛЬ Київ, Міжнародний Виставковий Центр від 199 грн. МУМИЙ ТРОЛЛЬ Вже не хочу 15 грудня МУМИЙ ТРОЛЛЬ Міжнародний Виставковий Центр Придбати Пошлая Молли 29 травня 19:00, Пт Пошлая Молли Київ, ЮБК від 400 грн. Пошлая Молли Вже не хочу 29 травня Пошлая Молли ЮБК Придбати