HURTS

30 березня 2021, Вт. 19:00
Палац спорту Одеса, пр-т Шевченка, 31
від 790 грн.
від 790 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Концерт HURTS в Одесі: не пропусти 30 березня 2021 в Палаці спорту!

Чому варто піти на концерт HURTS в Одесі?

  1. Це будуть перші за три роки лайви HURTS в Україні.
  2. Оцінити новий дарк-поп альбом і круте шоу.
  3. Ви ж так скучили за великим концертам!

HURTS в Одесі: масштабне шоу і презентація нового альбому

У Києві британський поп-дует Hurts починав з невеликого Crystal Hall, а в 2021 вони "упакують" Палац спорту відразу в двох містах. Запам'ятовуй дати: 30 березня – Одеса, 31 березня – Київ.

Це буде один з наймасштабніших турів Hurts Східною Європою, а для нас – перша зустріч з дуетом з 2018 року. Цього разу вони привезуть новий альбом Faith, над яким працювали довгих три роки.

Презентація альбому Faith

Faith вийде у вересні 2020 і стане п'ятою студійною роботою гурту. Тео Хатчкрафт і Адам Андерсон писали його три роки – це найдовша пауза між альбомами за всю їхню історію.

Хатчкрафт каже, що причиною були особисті проблеми:

"Я був абсолютно виснажений фізично і ментально. Мені потрібно було зупинитися і дуже довгий час нічого не робити, оскільки не виходило думати, фокусуватися, взагалі нічого. І, якщо чесно, я не знав, яке майбутнє чекає на мене, на Hurts і чи запишемо ми ще один альбом ".

Цікаво, що каталізаторами творчого процесу для Хатчкрафт стали сліпа терапія і догляд за живим восьминогом. Терапія допомагала зосередитися на інших відчуттях і розібратися з душевними переживаннями. А восьминоги ... ну, це теж був незвичайний досвід.

Але найголовніше в новому альбомі те, що вони повертаються до серйозної поп-музики:

"Ми заново полюбили той тип музики, з якого починали. Ми завжди вкручувати щось похмуре в наші пісні і, здається, у нас вдало вийшло повернутися до цього повною мірою".

Перші сингли - Voices, Suffer і Redemption - показують, що Hurts дотримуються заданого напрямку. Решту матеріалу ми вперше почуємо вже восени, а наживо - на великих концертах у 2021.

ДЕ КУПИТИ КВИТКИ НА HURTS В Одесі?

Ти можеш купити квитки на HURTS в Одесі на Concert.ua. Швидше за все оформити онлайн - після оплати квитки будуть доступні на email і в Особистому кабінеті на сайті.

Інші дати

HURTS

31 березня 2021 19:00

Палац спорту, Київ

Перейти до опису
від 790 грн.