24-pay-mark Created with Sketch.

HYGGE

2 лютого 2020, нд. 19:00
Кірха Святої Катерини Київ, вул. Лютеранська, 22
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Про подiю

HYGGE у Києві! Чекаємо на вас 2020-02-02 в 19:00 на локації Кірха Святої Катерини, Київ.
Ви можете придбати квитки на HYGGE на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)Музичний вечір в стилі Хюгге. Вперше в Україні!

Джефрі Палмер (контратенор) США
Ірена Портенко (фортепіано) США

Джефрі Палмер та Ірена Портенко з радістю представляють слухачам Києва свою музичну програму, що вже отримала визнання цьогоріч під час фестивалю “Музика в Альпах” у Австрії та в «Карнегі-Холі» у Нью-Йорку. Окрім вибраних творів видатного австрійського композитора Франца Шуберта ця насичена, різностильова програма включає в себе музику Генделя, Дебюссі, Шумана, а також Бьорк, Хуана Руо та нові аранжування традиційних народних мелодій. Вечір у стилі Хюгге. Затишне міжкультурне дослідження концепції Хюгге за допомогою музики.

Програма концерту:

Глюк - Арія Орфея з опери «Орфей та Еврідіка»
Гендель - Арія Цезаря із опери «Юлій Цезар», Арія Ксеркса з опери «Ксеркс»
Дебюссі - «Чарівний вечір»
Шуман - «Місячна ніч»
Шуберт – «Серенада», «Баркарола», «До музики»
Хуан Руо - Сцена із опери «Перерваний рай»
Дві Ірландські традиційні пісні Бьорк «Пісня якоря»
Барбер - «Так, цієї блискучої ночі»
Сондхайм - «Запросіть клоунів» із мюзіклу «Маленька нічна музика»

Схожі події

Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра 01 жовтня 19:00, нд Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Вже не хочу 01 жовтня Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Дах ЦУМ Придбати Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ 28 вересня 19:00, чт Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ Вже не хочу 28 вересня Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ Дах ЦУМ Придбати Жадан і Собаки. Великий сольний концерт 24 листопада 19:00, пт Жадан і Собаки. Великий сольний концерт Київ, Stereo Plaza від 790 грн. Жадан і Собаки. Великий сольний концерт Вже не хочу 24 листопада Жадан і Собаки. Великий сольний концерт Stereo Plaza Придбати Рок балади на даху: Metallica & Nirvana 29 вересня 19:30, пт Рок балади на даху: Metallica & Nirvana Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Рок балади на даху: Metallica & Nirvana Вже не хочу 29 вересня Рок балади на даху: Metallica & Nirvana Дах ЦУМ Придбати