2 лютого 2019, Сб. 17:00
MonteRay Live Stage Київ, вул. Прорізна, 8
від 400 грн.
від 400 грн.

Галерея

Hyperion Kiev Festival у Києві - фото №1 Hyperion Kiev Festival у Києві
Hyperion Kiev Festival у Києві - фото №2 Hyperion Kiev Festival у Києві афіша
Hyperion Kiev Festival у Києві - фото №3 Hyperion Kiev Festival у Києві квитки
Hyperion Kiev Festival у Києві - фото №4 Hyperion Kiev Festival у Києві на concert.ua
Hyperion Kiev Festival у Києві - фото №5 Hyperion Kiev Festival у Києві фото

Про подiю

Чому варто піти на Hyperion Kiev Festival?

1. Буде moshно!
2. Цікавий і яскравий line-up!
3. У залі буде спека!

Hyperion Kiev Festival - щорічний метал-фестиваль, який пройде в Києві вже на початку 2019 года!

Краща подія початку року. Щорічний фестиваль Hyperion Kiev Festival запрошує всіх шанувальників метала 2 лютого в MonteRay Live Stage!


На сцені вас будуть радувати як давні улюбленці, так і свіжа кров метал-сцени. А ще, як давно вже хотілося і чекали, лютий хедлайнер, виступ якого просто не можна пропустити.
Отже, зустрічайте.


ANY GIVEN DAY (Німеччина, metalcore, deathcore). Їх важкі рифи відмінно поєднуються з мелодійними музичними партіями, а гроул з чистим вокалом створює вразливу картину.


SKINHATE була створена в 1998 році і по праву вважається першою hardcore-групою України. Саме ці хлопці показали всім, що можна виконувати жорсткий кор з нецензурною лексикою.


VELIKHAN спеціальний гість - найкраща метал група 2018 року, за версією The Best Ukrainian Metal Act, київські хлопці, харизма яких підкорить вас назавжди.


DYSPHORIA група з Києва, яка самобутньо поєднує mathcore, deathcore і downtempo. Характерний звук і стиль колективу виділили його серед інших.


AIDA (Київ). З оновленим, в 2018м році, складом група вже випустила кілька синглів з найсильнішим жіночим екстрим-вокалом і готова дивувати своїм лайв шоу.


2 лютого о 17:00
MonteRay Live Stage!

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ ТУР 30 липня 20:30, Вт MONATIK Love It РИТМ ТУР Одеса, Стадіон Спартак Вже не хочу 30 липня MONATIK Love It РИТМ ТУР Стадіон Спартак Придбати