I am waiting for you last summer

17 листопада 2018, Сб. 19:00
Bingo Київ, м. Київ, пр-т Перемоги 112
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

I am waiting for you last summer у Києві - фото №1 picture
I am waiting for you last summer у Києві - фото №2 picture
I am waiting for you last summer у Києві - фото №3 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт I am waiting for you last summer?

1. Крута група знову в Києві.
2. Завораживающая енергетика живих виступів.
3. Пост-рок під електронний біт.

I am waiting for you last summer повертаються в рамках TOGETHER TOUR.

Непередбачуваність і експериментальний дух I am waiting for you last summer дозволили групі стати одними з лідерів локальної незалежної сцени і перспективною командою в країнах Азії.

Живі концерти тріо захоплюють своєю енергетикою і великої палітрою: построковие полотна змінюються жорстким електронним бітом, а за атмосферної електронікою, наповненою гармоніями сходу і заходу, ховається напруга і міць трейлерної музики.

Група вибудовує потужну стіну звуку, розчиняючись в якій, кожен знаходить щось своє: будь то політ в вигадані світи або ж нестримний драйв від танцю.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Музика на терасі 17 поверху 17 травня 19:30, Пт Музика на терасі 17 поверху Київ, IQ Business Center від 340 грн. Музика на терасі 17 поверху Вже не хочу 17 травня Музика на терасі 17 поверху IQ Business Center Придбати Літні симфонії -10% на кожен 02 червня 19:00, Нд Літні симфонії Київ, КВЦ Парковий від 290 грн. Літні симфонії Вже не хочу 02 червня Літні симфонії КВЦ Парковий Придбати