Подію скасовано

I Miss My Death (IMMD)

11 квітня 2020, Сб. 19:00
Bingo Київ, м. Київ, пр-т Перемоги 112
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Галерея

I Miss My Death (IMMD) у Києві - фото №1 i-miss-my-death-immd_bingo_110420201900_735
I Miss My Death (IMMD) у Києві - фото №2 i-miss-my-death-immd_bingo_110420201900_737
I Miss My Death (IMMD) у Києві - фото №3 i-miss-my-death-immd_bingo_110420201900_712
I Miss My Death (IMMD) у Києві - фото №4 i-miss-my-death-immd_bingo_110420201900_369

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу:

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію скасовано.

Організатор уповноважив Concert.ua здійснювати повернення коштів за придбані у нас квитки. Для цього ви можете скористатись послугою “Автоповернення” через особистий кабінет на сайті Concert.ua.

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

Чому варто відвідати?

1. Презентація нового альбому яскравих представників жанру симфонічний метал.
2. Концерт за участі трьох крутих україномовних рок-метал команд.
3. Атмосфера української містики.

IMMD - презентація альбому MYSTO (за участі Чумацький Шлях (Ch.Sh) та Обійми Дощу)

Презентація альбому MYSTO київського симфо метал гурту I Miss My Death (IMMD). MYSTO - це перший україномовний альбом гурту, де зібрані різноманітні історії та легенди повсякденного та надприродного Києва. Атмосферу української містики підкреслять спеціальні гості Чумацький Шлях (СH.SH.) та Обійми Дощу.

I Miss My Death (IMMD) – це український female fronted метал гурт, що змальовує красу навколишнього світу через містичну призму. Виступи гурту - це можливість за короткий проміжок часу відчути шалений драйв та світлу тугу, побувати на оперному спектаклі та відьомському шабаші, стати свідком реконструкції давно минулих подій та пофантазувати про химерне майбутнє. IMMD - це різноманіття, IMMD - це відкритість, IMMD - це сучасний український гротеск, не обмежений вигаданими рамками. Приходьте на концерт, підтримайте українську музику!

Чумацький Шлях (СH.SH.) - незвичні образи та драйвова енергетика цього Folk Alternative Metal гурту підкреслять надприродний та містичний характер вечора. Переможці W:O:A Metal Battle Ukraine 2019, фіналісти-призери Wacken Metal Battle 2019 (4-е місце) та Best Ukrainian Metal Act 2019 (2-е місце) - ці хлопці знають як запалити ваші душі! (тут спеціально душі - типу в пеклі)))

Обійми Дощу - це неймовірне поєднання прогресивного року, неокласики, неофолку та построку зі складною, неймовірно красивою та атмосферною музикою, глибокою україномовною лірикою, витонченим струнним аранжуванням та неперевершеною мелодійністю. Якщо ви бажаєте трохи світлої меланхолії - вам сюди.