Подію скасовано

ЯКБИ НОВУ ПІСНЮ

16 квітня 2020, Чт. 19:00
In-Jazz Київ, бульв. Дружби Народів, 1
від 120 грн.
від 120 грн.
Обрати квиток

Галерея

ЯКБИ НОВУ ПІСНЮ у Києві - фото №1 in-dzhaz-01_in-jazz_270320201900_728

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу:

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Організатор уповноважив Concert.ua здійснювати повернення коштів за придбані у нас квитки. Для цього ви можете скористатись послугою “Автоповернення” через особистий кабінет на сайті Concert.ua.

Разом з організатором події ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви скористаєтесь квитком на нову дату. Це дозволить і в майбутньому робити для вас яскраві події та надавати сервіс.

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0Чому варто піти?

1. Весь концерт відбувається наживо і в дружній атмосфері
2. Кожному глядачу знайдеться "своя" пісня, яку він наспівуватиме після концерту
3. Затишна атмосфера залу In-Jazz.Live зачарує вас.

27-го березня на сцені In-Jazz. Live відбудеться зустріч з Олегом Мазуром. Після довготривалої творчої паузи, автор слів та музики повертається на сцену, щоб порадувати вас своїми баладами в акустичному власному виконанні.

На концерті звучатимуть пісні, які ви чули раніше, а також відбудеться презентація нових пісень.
"Кожен твір є окремою історією та частинкою душі, якими я хочу поділитись з кожним із Вас! До зустрічі, любий глядач та слухач, чекатиму на Тебе!"