24-pay-mark Created with Sketch.

IAMX

1 листопада 2023, ср. 18:00-20:00
Клуб на !FESTrepublic Львів, вул. Старознесенська, 24-26
від 2190 ₴
від 2190 ₴

Про подiю

IAMX повертаються в Україну із першим за 5 років концертом

За останнє десятиліття IAMX, гурт Кріса Корнера, став дійсно народними улюбленцями в Україні. Майже кожен тур на підтримку нового реліз не обходився без нас у розкладі.

Свіжий альбом Fault Lines¹, що вийшов у травні цього року, не стане винятком. IAMX їдуть із його презентацією навіть попри повномасштабне російське вторгнення.

1 листопада, Львів, !FestRepublic

Від самого початку збройної агресії IAMX виступили на боці України й всіляко підтримували. А скоро IAMX стануть одним з небагатьох іноземних колективів, які не побоялися приїхати і продемонструвати свою підтримку особисто.

Навесні 2022 року IAMX організовували онлайн-зустрічі для українських фанатів, щоб бодай якось відволікти їх від тривоги та стресу, із якими доводиться стикатися кожного дня. Тепер вони реалізують це офлайн у вигляді повноцінного концерту.

Це буде перший виступ гурту в Україні з 2018 року – саме стільки гурт не був у нас. Рештою світу IAMX не їздили з 2019. Два роки пандемії поставили гастрольну діяльність на паузу. За цей період музиканти накопичили достатньо сил і вже повернулися на сцену у своїй найкращій формі.

Fault Lines¹ – класичний у розумінні IAMX альбом. 8 треків, що наповнені холодною, скреготливою електронікою із домішками індастріалу. Таке звучання покликано підкреслити теми, які Корнер досліджує у межах Fault Lines¹.

Соціальна нерівність, людська психологія, фанатизм, маніакальність, жага до самознищення, а також людські вразливість та крихкість. Усе, що так чи інакше перетинається із реальністю, у якій ми живемо зараз.

IAMX у Львові зіграють не тільки свіжі пісні. Ще пролунають як і головні визнані хіти, так і треки-фаворити серед фанатів. Але найголовніше – IAMX везуть своє фірмове шоу, за яке їх полюбила аудиторія. Гра світла, візуальні ефекти, вишукані костюми та маски Кріса Корнера, а також його емоційний перформанс, який може здивувати, шокувати, розчулити, але точно не залишить нікого байдужим.


Схожі події

МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ ТИ [РОМАНТИКА] 21 вересня 18:30, сб МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ ТИ [РОМАНТИКА] Львів, Event Hall на !FESTrepublic від 590 ₴ МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ ТИ [РОМАНТИКА] Вже не хочу 21 вересня МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ ТИ [РОМАНТИКА] Event Hall на !FESTrepublic Придбати Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 549 ₴ 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 24 липня 19:00, ср Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 24 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати