24-pay-mark Created with Sketch.

Ідеальна пара

від 150 ₴

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Ідеальна пара» в Києві?

  1. Тонкий гумор і захопливий сюжет.
  2. Заплутані ситуації, які можуть статися в реальному житті.
  3. Яскрава гра талановитих акторів.

Вистава «Ідеальна пара» в Києві

Київський театр драми та комедії представляє пікантну комедію «Ідеальна пара» за п'єсою французького драматурга Марка Камолетті. Легкий гумор з нальотом тонкої іронії – запорука приємного відпочинку в театрі.

На сцені Київського театру драми та комедії – постановка «Ідеальна пара»

Стосунки чоловіка і жінки не раз ставали предметом обговорень і головною темою драматичних творів. І на цього разу на вас чекає легка пікантна комедія, здатна підняти настрій кожному.

У центрі сюжету – звичайна сім'я, чоловік і дружина. Обидва, знаючи, що будинок незабаром спорожніє, запрошують до себе коханців. Але на свою біду «співучасницею» досить-таки нестандартноъ події стає служниця Ганна. Саме їй випала роль такого собі «амура», покликаного зберегти сім'ю.

  • Режисер – Володимир Цивінський.
  • Актори – Катерина Качан, Сергій Солодов, Ксенія Ніколаєва, Акмал Гурезов і інші.
  • Мова вистави – українська
  • Тривалість – 2 години, з антрактом.

Де купити квитки на виставу «Ідеальна пара» в Києві?

Вибирайте зручні місця в залі та замовляйте квитки на виставу «Ідеальна пара» в Київському театрі драми та комедії – онлайн або з доставкою - на сайті Concert.ua.

Інші дати

Ідеальна пара

28 квітня 2024 18:00

Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, Київ

Перейти до опису

Ідеальна пара

07 травня 2024 18:00

Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, Київ

Перейти до опису

Ідеальна пара

30 травня 2024 18:00

Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, Київ

Перейти до опису

Схожі події

Конотопська відьма 20.04, 25.04, 29.04 ... 07.05 Конотопська відьма Київ, Центральний будинок офіцерів від 20 ₴ Конотопська відьма 20.04, 25.04, 29.04 ... 07.05 Конотопська відьма Центральний будинок офіцерів Придбати Медовий місяць. Чорний квадрат 02 травня 18:00, чт Медовий місяць. Чорний квадрат Київ, Bel etage від 229 ₴ Медовий місяць. Чорний квадрат Вже не хочу 02 травня Медовий місяць. Чорний квадрат Bel etage Придбати Театр тiней Teulis 20.04 Театр тiней Teulis Київ, Київська Консерваторія від 190 ₴ Театр тiней Teulis 20.04 Театр тiней Teulis Київська Консерваторія Придбати МУР. Прем'єра реп-мюзиклу Ти [Романтика] 24 квітня 19:00, ср МУР. Прем'єра реп-мюзиклу Ти [Романтика] Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 500 ₴ МУР. Прем'єра реп-мюзиклу Ти [Романтика] Вже не хочу 24 квітня МУР. Прем'єра реп-мюзиклу Ти [Романтика] МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати