23 січня 2020, Чт. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 199 грн.
від 199 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Яскравий, легкий, дико смішний спектакль про неможливість самотнього існування, про необхідність утримати свою другу половину, навіть якщо в ім'я любові доведеться піти на розумні, але екстраординарні заходи.

Євлампія Теодорівна - дама середніх років, вже 10 років як вдова, вирішує покінчити з самотністю. Вона дає оголошення в газету і, порадившись з картами Таро, приймає рішення вибрати майбутнього супутника з п'яти перших претендентів.

Сусід Євлампії - вчений Нестор Павлович давно претендує на руку і серце вдови і його не влаштовує будь-який розклад без його участі. Нестор привертає свого колишнього приятеля професійного картяра Василя, пам'ятаючи, що він дуже непогано грав у інститутському театрі. Нестор Павлович пропонує Василю зіграти п'ять ролей, з'явившись до Євлампії в образах п'яти огидних персонажів, щоб раз і назавжди відмовилася від думки вийти заміж за кого небудь, крім Нестора.

Однак в процесі представлення, Василь, натхненний інтелектом Євлампії, а також її чотирикімнатною квартирою, вирішує зіграти свою гру і одружитися на вдові сам. Виникає пікантна ситуація.

Автор: Миро Гавран
В ролях: Л.І.Удовіченко, М.А.Башаров, С.В.Колесніков
Тривалість вистави:
2:00 20 хв з одним антрактом.