Павло Ігнатьєв і Катіко Пурцеладзе

12 березня 2019, Вт. 19:00
Одеська обласна філармонія Одеса, вул. Буніна, 15
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Павла Ігнатьєва і Катіко Пурцеладзе?

1. Як можна пропустити виступ найніжнішого джазового дуету країни?
2. Концерт подарує кожному тільки справжні, щирі емоції.
3. Усім нам деколи так необхідно хоч на пару годин відірватися від землі і політати високо, розчинившись у красивих звуках музики і чуттєвому вокалі.

12 березня в Одесі дуетом виступлять Павло Ігнатьєв і Катіко Пурцеладзе. Неповторний піаніст і чудова вокалістка і актриса – на одній сцені. Не пропустіть!

Концерт, витканий із найчистішої ніжності, легкості і вишуканості нікого не залишить байдужим. Піаніст-віртуоз Павло Ігнатьєв відомий майстерним виконанням джазу і нео-класичних творів. Музика композитора надихає, дарує відчуття невагомості, занурює у світ земних стихій. Талановитий артист черпав цінні знання та навички в країнах Європи і тепер прагне радувати українську публіку.

У творчій скарбничці Павла Ігнатьєва – 10 сольних альбомів. Павло відомий співпрацею з командою "Бумбокс", Сергієм Бабкіним, Альошею, Євгеном Галичем, Іриною Білик, поетом Іваном Якимовим. Неповторна джазова вокалістка, талановита актриса Катіко Пурцеладзе неодноразово ставала лауреатом джазових фестивалів як учасниця групи JT Fresh. А минулого року Катіко представляла нашу країну на знаменитому фестивалі Sziget у складі групи Atomic Simao.

До зустрічі!