Павло Ігнатьєв і Катіко Пурцеладзе

12 березня 2019, Вт. 19:00
Одеська обласна філармонія Одеса, вул. Буніна, 15
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Павла Ігнатьєва і Катіко Пурцеладзе?

1. Як можна пропустити виступ самого ніжного джазового дуету країни?
2. Концерт подарує кожному тільки справжні, щирі емоції.
3. Всім нам деколи так необхідно хоч на пару годин відірватися від землі і політати високо, розчинившись в красивих звуках музики і чуттєвому вокалі.

12 березня в Одесі дуетом виступлять Павло Ігнатьєв і Катіко Пурцеладзе. Неповторний піаніст і чудова вокалістка і актриса - на одній сцені. НЕ пропустіть!

Концерт, витканий з найчистішої ніжності, легкості і вишуканості нікого не залишить байдужим. Піаніст-віртуоз Павло Ігнатьєв відомий майстерним виконанням джазу і нео-класичних творів. Музика композитора надихає, дарує відчуття невагомості, занурює в світ земних стихій. Талановитий артист черпав цінні знання та навички в країнах Європи і тепер прагне радувати українську публіку.

У творчій скарбничці Павла Ігнатьєва - 10 сольних альбомів. Павло відомий співпрацею з командою Бумбокс, Сергієм Бабкіним, Альошею, Євгеном Галичем, Іриною Білик, поетом Іваном Якимовим. Неповторна джазова вокалістка, талановита актриса Катіко Пурцеладзе неодноразово ставала лауреатом джазових фестивалів як учасниця групи JT Fresh. А в минулому році Катіко представляла нашу країну на знаменитому фестивалі Sziget в складі групи Atomic Simao.

До зустрічі!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати The Chemical Brothers special offer 15 червня 20:00, Сб The Chemical Brothers Київ, Міжнародний Виставковий Центр від 150 грн. The Chemical Brothers Вже не хочу 15 червня The Chemical Brothers Міжнародний Виставковий Центр Придбати