Igor Agrich Trio. Lets Cool One.

19 червня 2019, Ср. 19:00
In-Jazz Київ, бульв. Дружби Народів, 1
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Igor Agrich Trio. Lets Cool One. у Києві - фото №1 Igor Agrich Trio. Lets Cool One. у Києві
Igor Agrich Trio. Lets Cool One. у Києві - фото №2 Igor Agrich Trio. Lets Cool One. у Києві афіша
Igor Agrich Trio. Lets Cool One. у Києві - фото №3 Igor Agrich Trio. Lets Cool One. у Києві квитки
Igor Agrich Trio. Lets Cool One. у Києві - фото №4 Igor Agrich Trio. Lets Cool One. у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на концерт групи "Igor Agrich Trio. Lets Cool One."?

1. Igor Agrich Trio - музичний колектив, який сьогодні сміливо можна назвати одним з найкращих фортепіанних тріо в Україні.
2. Трохи Майлза Девіса, трохи бопових стандартів – цей джаз Вам дуже сподобається!
3. Унікальний джазовий піаніст Ігор Агріч здивує програмою із джазових мелодій у власних аранжуваннях. І нарешті - джаз неможливо описати - його необхідно відчути. Саме за цим треба прийти на цей концерт!

Ігор Агріч – український джазовий піаніст, який на сцені з 2011 року. За цей час він встиг зіграти з великою кількістю джазових музикантів і артистів, серед яких: Michael Abene, Hans Peter Salentin, Jason Brown, Kevin Mahogany.

В програмі під назвою “Let’s Cool One” прозвучать джазові хіти 50-60-х років та стандарти кул-джазу і пост-бопу у авторських аранжуваннях Ігора.

Склад Igor Agrich Trio:

Ігор Агріч – рояль;
Юрій Нацвлішвілі – контрабас;
Євген Добровольський – барабани.

Любите джаз? Тоді приходьте послухати справжню джазову музику, яка, наче машина часу, перенесе вас у подорож історією та подарує неабияку насолоду! Літати над ритмом фраз - це про джаз!

Схожі події

Національний відбір на Євробачення-2020 Фінал 22 лютого 18:00, Сб Національний відбір на Євробачення-2020 Фінал Київ, Палац культури КПІ від 390 грн. Національний відбір на Євробачення-2020 Фінал Вже не хочу 22 лютого Національний відбір на Євробачення-2020 Фінал Палац культури КПІ Придбати Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху 19 січня 18:00, Нд Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 80 грн. Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Вже не хочу 19 січня Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати KAZKA 2-й у подарунок 04 березня 19:00, Ср KAZKA Київ, Палац спорту від 350 грн. KAZKA Вже не хочу 04 березня KAZKA Палац спорту Придбати Скриптонит Скриптонит 1 Подія Скриптонит 30.05 - 30.05.2020