24-pay-mark Created with Sketch.

Ігор Богдан запрошує на ювілей!

від 290 ₴
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Подія "Ігор Богдан запрошує на ювілей!" у Львові відбудеться 2024-06-04 в 19:30 на локації Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької.
Ви можете зручно придбати квитки на "Ігор Богдан запрошує на ювілей!" на Concert.ua онлайн.Заслужений Артист України Ігор Богдан запрошує на ювілей.

Він обіцяв повернутись та запросити Вас на свій ювілей... І зробив це, львів'яни зустрічайте Ігора Богдана та гурт “Галичани”!

Заслужений Артист України викликає щире захоплення й гордість! Величні виступи а також приємне здивування очікує слухачів, хто мають спільне витончене бачення мистецтва музики. Лише найкраще та найулюбленіше із творчого доробку метру української сцени Ігоря Богдана – у ювілейній концертній програмі!

Масштаб таланту виконавця та гурту “Галичани” змушує  не відпускати з мелодійних обіймів в нас, в Україні, викликаючи знову і знову, аби продовжити ці незабутні миті єдності й мрійливої ностальгії.

На вас чекає тепла і дружня атмосфера, відомі пісні : "Блукаюча зоря", "Заграй мені скрипалю", "В коханні старості не має" та багато інших, а також народні композиції.
Ну і пісня, яка стала візитівкою: "Не сип мила скла"!
Приходьте усією сімʼєю та проведіть цей вечір в дружній компанії з піснями трьох поколінь! Заспіваємо разом з друзями на День Народження  Маестро вже 4 червня о 19:30!
До зустрічі!