24-pay-mark Created with Sketch.

Ігор Богдан, Олег Кульчицький та гурт Галичани

12 травня 2023, пт. 19:00
від 280 грн.
від 280 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт Ігоря Богдана, Олега Кульчицького та гурту Галичани?

  1. Визнані метри української сцени.
  2. Найкращі музичні композиції та яскраві експерименти у новій програмі.
  3. Відчуття неймовірної гордості та щирого захоплення від прекрасної творчості.

Концерт Ігоря Богдана, Олега Кульчицького та гурту Галичани

Заслужений артист України Ігор Богдан та скрипаль-віртуоз Олег Кульчицький – справжні зірки української музичної сцени. Разом з гуртом Галичани артисти підкорили найбільші концертні зали Європи, Канади та, звісно, батьківщини. Мистецьке об’єднання Ігоря Богдана, Олега Кульчицького та гурту Галичани – перші, хто подарував публіці новаторську естрадну програму про молодого Тараса Шевченка. Серед інших відомих проєктів артистів – унікальні програми «Козацькому роду нема переводу», «Ще не вмерла Україна», «Славіте Його».

Яскраві миті єдності та нестихаючі оплески талановитим артистам

Ваші улюблені артисти цього разу презентують спеціальну програму, до якої увійдуть найкращі композиції та нові сучасні роботи, що відображають сміливі та успішні експерименти митців. Це буде неймовірний акустичний перфоманс. Подія, що подарує щире захоплення та миті радості, об’єднає всіх. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на концерт Ігоря Богдана, Олега Кульчицького та гурту Галичани?

Ви можете придбати квитки у будь-який зручний для вас час на сайті Concert.ua.


Схожі події

Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра 01 жовтня 19:00, нд Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Вже не хочу 01 жовтня Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Дах ЦУМ Придбати Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ 28 вересня 19:00, чт Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ Вже не хочу 28 вересня Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ Дах ЦУМ Придбати Жадан і Собаки. Великий сольний концерт 24 листопада 19:00, пт Жадан і Собаки. Великий сольний концерт Київ, Stereo Plaza від 790 грн. Жадан і Собаки. Великий сольний концерт Вже не хочу 24 листопада Жадан і Собаки. Великий сольний концерт Stereo Plaza Придбати Рок балади на даху: Metallica & Nirvana 29 вересня 19:30, пт Рок балади на даху: Metallica & Nirvana Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Рок балади на даху: Metallica & Nirvana Вже не хочу 29 вересня Рок балади на даху: Metallica & Nirvana Дах ЦУМ Придбати