24-pay-mark Created with Sketch.

Ігор Богдан. На Різдво

20 грудня 2023, ср. 19:30-21:30
від 200 ₴
від 200 ₴

Про подiю

Подія "Ігор Богдан. На Різдво" Трускавці відбудеться 2023-12-20 в 19:30 на локації Палац культури ім. Т.Шевченка.
Ви можете зручно придбати квитки на "Ігор Богдан. На Різдво" на Concert.ua онлайн.


Він обіцяв повернутись на Різдво та заколядувати з усіма... І зробив це, львів'яни зустрічайте Ігора Богдана та гурт “Галичани”!

Заслужений Артист України викликає щире захоплення й гордість! Ним пишається як Україна, так і Канада! Величні виступи а також приємне здивування очікує слухачів, хто мають спільне витончене бачення мистецтва музики. Лише найкраще та найулюбленіше із творчого доробку метру української сцени Ігоря Богдана – у різдвяній концертній програмі!

Масштаб таланту виконавця та гурту “Галичани” змушує не тільки зривати оплесками захоплених слухачів найбільші концертні зали в різних куточках Європи та Канади, а й не відпускати з мелодійних обіймів і в нас, в Україні, викликаючи знову і знову, аби продовжити ці незабутні миті єдності й мрійливої ностальгії.

На вас чекає тепла і дружня атмосфера, відомі різдвяні пісні та колядки : "Добрий вечір тобі, пане господарю", " Нова радість стала", "Бог ся рождає" та багато інших, а також народні та естрадні композиції.

Приходьте усією сімʼєю та проведіть цей вечір в дружній компанії з піснями трьох поколінь! Заколядуймо разом вже 29 грудня о 19:00!
До зустрічі!