Ігор Губерман

9 жовтня 2020, Пт. 19:00
Центральний будинок офіцерів Київ, вул. Михайла Грушевського, 30/1
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Concert.ua не має права повертати кошти за придбані квитки без отримання від організатора відповідного доручення та необхідної суми коштів для такого повернення.

Згідно чинного законодавства для повернення коштів за раніше придбані квитки на цю подію ви можете звернутись до організатора.

Організатор: [email protected]


Ігор Губерман у Києві! Чекаємо на вас 9 жовтня о 19:00 в Центральному Будинку Офіцерів ВСУ.

Кожна нова зустріч з Ігорем Губерманом по-своєму унікальна

По-перше, великі поети та мислителі – це завжди рідкість.
По-друге, тонкий гумор, парадоксальні судження, тепле та оптимістичне ставлення до людей і, взагалі, до життя – як повітря потрібні українській публіці сьогодні.
По-третє, в Україні вперше виходить рідкісна, чудово ілюстрована книга «Кожен день – свято!». Презентація цього унікального видання та автограф-сесія відбудуться на творчому вечорі Ігоря Мироновича Губермана 12 квітня 2020 р в Будинку офіцерів, м. Києва.

Губерман завжди новий, несподіваний і непередбачуваний, як в житті, так і на сцені. Навіть коли він, на прохання публіки, читає свої знамениті «гарики» з неформальною лексикою, він робить це так легко, елегантно та невимушено, що крім щирого дитячого сміху, іноді переходить у схлипування і ридання, ніяких інших емоцій публіка не відчуває. Звичайно, з віком «обсяг» лірики зростає, але й гумор не старіє. А відповіді на записки глядачів бувають просто приголомшливими, так само як і питання. Не дарма його називають сучасним Омаром Хайямом.

Хто не чув харизматичний, впізнаваний голос Міронича, той багато в житті втратив!

Ігоря Губермана знають і люблять в США, Ізраїлі, Німеччині, Австралії, Білорусі, на всьому пострадянському просторі. Він не перший раз приїжджає в Україну, й завжди це велика подія для нас, а зустріч з ним – наша історія, яку ми будемо згадувати та якою будемо пишатися!

Покуда чистым светом
Душа озарена,
Мне в мире грязном этом
Не страшно ни хрена.
Когда потоки грязной пены
Бурлят, сочатся и взбухают,
То благоденствуют гиены
И крокодилы процветают.

Сегодня дышат легче всех
Лишь волк да таракан,
А нам остались книги, смех,
Терпенье и стакан.

Про то, как друг на друга поглядели,
Пока забудь;
Мир тесен, повстречаемся в постели
Когда – нибудь.

Ви можете купити квитки на Ігор Губерман на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).