Творчий вечір Ігоря Губермана

28 березня 2019, Чт. 19:00
Центральний будинок офіцерів Київ, вул. Михайла Грушевського, 30/1
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на творчий вечір Ігоря Губермана?

1. Торкнутися глибин творчості сучасного Омара Хайяма.
2. Побачити найнесподіваніший і найнепередбачуваніший виступ з коли-небудь вами відвідуваних.
3. Дізнатися, що готує в новій програмі Ігор Губерман.

28 березня 2019 року в Центральному будинку офіцерів Києва відбудеться чергова традиційна зустріч з самим читаним російським поетом, письменником, мудрецем і дотепником, ізраїльтянином Ігорем Губерманом!!!

Блискучий автор чотиривіршів, які здавна називають «Гаріками» на честь автора, в яких смуток сусідить з любов'ю (Окуджава), а гумор з неформальною лексикою, який увійшов в більшість найкрутіших зборів мудрих думок, блискучий прозаїк і оповідач - все це він, Ігор Миронович Губерман. А ще він харизматичний, ні на кого не схожий актор, його авторське читання і розповіді миттєво завойовують довіру і увагу слухачів, про найсерйозніші теми він говорить з гумором і іноді з гіркою іронією.

Фірмовий драйв і енергетика, впізнаваний голос Губермана, дошкульні тексти, змушують задуматися про майбутнє і зайнятися бажанням щось змінити в собі і навколо себе - все це миттєво звертає на себе увагу слухачів. Ті, хто почув його одного разу, залишаються відданими йому досі, а величезна аудиторія шанувальників зростає з кожним роком.

Виступи Губермана - це завжди голосно, зухвало, сміливо і гранично чесно. А відповіді на записки, та й самі записки - це окремий жанр, і окреме подання. Повноцінні два відділення, підписування книжок і дисків, фотографії на пам'ять... це Вам не заїжджений гастролер, а поважаючий себе і нас Поет і Артист.

Повторимо для тих, хто вже забув з чого ми починали: 28 марта 2019 року в Центральному будинку офіцерів Києва відбудеться творчий вечір поета і письменника Ігоря Губермана! Розділіть радість зустрічі з нами і своїми друзями!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати RASA 19 квітня 23:59, Пт RASA Одеса, Palladium від 250 грн. RASA Вже не хочу 19 квітня RASA Palladium Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати