Ігор Губерман. Кожен день – свято

12 жовтня 2020, Пн. 19:00
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Галерея

Ігор Губерман. Кожен день – свято в Одесі - фото №1 Ігор Губерман. Кожен день – свято в Одесі
Ігор Губерман. Кожен день – свято в Одесі - фото №2 Ігор Губерман. Кожен день – свято в Одесі афіша

Про подiю

Увага! Подію перенесено с 11.04.2020 на 12.10.2020. Всі квитки залишаються дійсними на нову дату.

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся на електронну пошту [email protected]

Ігор Губерман. Кожен день – свято в Одесі! Чекаємо на вас 12 жовтня о 19:00 в Одеській обласній філармонії.

Ви можете купити квитки на Ігор Губерман. Кожен день - свято на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Чому варто піти на творчий вечір з Ігорем Губерманом?

1. Кожна нова зустріч з Ігорем Губерманом по своєму унікальна.
2. Великі поети і мислителі – це завжди рідкість.
3. Тонкий гумор, парадоксальні судження, тепле і оптимістичне ставлення до людей і, взагалі, до життя - як повітря потрібні українській публіці сьогодні.

В Україні вперше виходить рідкісна, чудово ілюстрована книга «Кожен день – свято!». Презентація цього унікального видання і автограф сесія відбудуться на творчому вечорі Ігоря Мироновича Губермана 11 квітня у Філармонії.

Губерман завжди новий, несподіваний і непередбачуваний, як в житті, так і на сцені. Навіть коли він, на прохання публіки, читає свої знамениті «гаріки» з неформальною лексикою, він робить це так легко, елегантно і невимушено, що крім щирого дитячого сміху, іноді переходить у схлипування і ридання, ніяких інших емоцій публіка не відчуває. Звичайно, з віком «обсяг» лірики зростає, але і гумор не старіє, і не блякне. А відповіді на записки глядачів бувають просто приголомшливими, так само як і питання. Не дарма його називають сучасним Омаром Хайямом.

Хто не чув харизматичний, впізнаваний голос Міронича, той багато в житті втратив!

Ігоря Губермана знають і люблять в США, Ізраїлі, Німеччині, Австралії, Білорусі, на всьому пострадянському просторі. Він не перший раз приїжджає в Україну, і завжди це велика подія для нас, а зустріч з ним - наша історія, яку ми будемо згадувати і якій будемо пишатися!

"Покуда чистым светом
Душа озарена,
Мне в мире грязном этом
Не страшно ни хрена.

Когда потоки грязной пены
Бурлят, сочатся и взбухают,
То благоденствуют гиены
И крокодилы процветают.

Сегодня дышат легче всех
Лишь волк да таракан,
А нам остались книги, смех,
Терпенье и стакан.

Про то, как друг на друга поглядели,
Пока забудь;
Мир тесен, повстречаемся в постели
Когда – нибудь."