Ігор Губерман

27 березня 2019, Ср. 19:00
Російський театр Одеса, вул. Грецька, 48
від 200 грн.
Гарантія повернення коштів При оплаті карткою гарантований повернення 90% номінальної вартості оплачених квитків за запитом покупця. Крайній термін запиту з особистого кабінету:19:00 26/03/2019. деталі тут
від 200 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Ігор Губерман знову в Одесі!

27 березня 2019 року в Російському театрі, відбудеться чергова традиційна зустріч з самим читаним світовим поетом, письменником, мудрецем і дотепників, ізраїльтянином Ігорем Губерманом !!! Блискучий автор чотиривіршів, які здавна називають «Гаріками» на честь автора, в яких смуток сусідить з любов'ю (Окуджава), а гумор з неформальною лексикою, який увійшов в більшість найкрутіших зборів мудрих думок, блискучий прозаїк і оповідач - все це він, Ігор Миронович Губерман.

А ще він харизматичний, ні на кого не схожий актор, його авторське читання і розповіді миттєво завойовують довіру і увагу слухачів, про найсерйозніших темах він говорить з гумором і іноді з гіркою іронією. Фірмовий драйв і енергетика, впізнаваний голос Губермана, дошкульні тексти, змушують задуматися про майбутнє і зайнятися бажанням щось змінити в собі і навколо себе - все це миттєво звертає на себе увагу слухачів. Ті, хто почув його одного разу, залишаються відданими йому досі, а величезна аудиторія шанувальників зростає з кожним роком.

Виступи Губермана - це завжди голосно, зухвало, сміливо і гранично чесно. А відповіді на записки, та й самі записки - це окремий жанр, і окреме подання. Повноцінні два відділення, підписування книжок і дисків, фотографії на пам'ять ... це Ви не заїжджий гастролер, а поважаючий себе і нас Поет і Артист.

Повторимо для тих, хто вже забув з чого ми починали: 27 березня 2019 року в Російському театрі відбудеться творчий вечір поета і письменника Ігоря Губермана! Розділіть радість зустрічі з нами і своїми друзями! Автограф сесію гарантуємо!