Ігор Губерман

27 березня 2019, Ср. 19:00
Російський театр Одеса, вул. Грецька, 48
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Ігор Губерман знову в Одесі!

27 березня 2019 року в Російському театрі, відбудеться чергова традиційна зустріч з самим читаним світовим поетом, письменником, мудрецем і дотепників, ізраїльтянином Ігорем Губерманом !!! Блискучий автор чотиривіршів, які здавна називають «Гаріками» на честь автора, в яких смуток сусідить з любов'ю (Окуджава), а гумор з неформальною лексикою, який увійшов в більшість найкрутіших зборів мудрих думок, блискучий прозаїк і оповідач - все це він, Ігор Миронович Губерман.

А ще він харизматичний, ні на кого не схожий актор, його авторське читання і розповіді миттєво завойовують довіру і увагу слухачів, про найсерйозніших темах він говорить з гумором і іноді з гіркою іронією. Фірмовий драйв і енергетика, впізнаваний голос Губермана, дошкульні тексти, змушують задуматися про майбутнє і зайнятися бажанням щось змінити в собі і навколо себе - все це миттєво звертає на себе увагу слухачів. Ті, хто почув його одного разу, залишаються відданими йому досі, а величезна аудиторія шанувальників зростає з кожним роком.

Виступи Губермана - це завжди голосно, зухвало, сміливо і гранично чесно. А відповіді на записки, та й самі записки - це окремий жанр, і окреме подання. Повноцінні два відділення, підписування книжок і дисків, фотографії на пам'ять ... це Ви не заїжджий гастролер, а поважаючий себе і нас Поет і Артист.

Повторимо для тих, хто вже забув з чого ми починали: 27 березня 2019 року в Російському театрі відбудеться творчий вечір поета і письменника Ігоря Губермана! Розділіть радість зустрічі з нами і своїми друзями! Автограф сесію гарантуємо!

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 4 Події Німецький цирк Black and White 20.04 - 21.04.2019 Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 190 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Чорний квадрат. Любов буває двічі! 23 квітня 19:30, Вт Чорний квадрат. Любов буває двічі! Київ, ATLAS від 180 грн. Чорний квадрат. Любов буває двічі! Вже не хочу 23 квітня Чорний квадрат. Любов буває двічі! ATLAS Придбати Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш 14 травня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Вже не хочу 14 травня Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Bel etage Придбати