Ігор Завадський. День народження акордеона

23 травня 2018, Ср. 19:00
Будинок Актора Київ, Ярославів Вал, 7
від 50 грн.
від 50 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Ігоря Завадського?

1. Сольник кращого віртуоза-акордеоніста України.
2. Нові хіти у виконанні автора.
3. Такого акордеона ви ще не чули!

22 і 23 травня запрошуємо в київський Будинок Актора на приголомшливі концерти найталановитішого акордеоніста-віртуоза Ігоря Завадського, присвячені дню народження акордеона і презентації нового, 13-го альбому, музиканта - "Віват, 13!".

Не ігноруйте ці події - аналогічних просто не передбачається! Ігор Завадський підкорив не тільки рідну країну, а й зарубіжжя, встигнувши подарувати свою неймовірну музику багатьом країнам світу: він виступав на сценах Франції, Італії, Іспанії, Португалії, Данії, Німеччини, Австрії, Словенії, Чехії, Словаччини, Угорщини, Ісландії, Казахстану, Швейцарії, США , Канаді, Ірландії.

1400 сольників, 93 міста України та десятки країн, в яких він виступав, - всього лише суха статистика. Вся "сіль" - в його неймовірно емоційному і віртуозному виконанні, умінні відчути інструмент! Недарма Ігор - володар "Золотої медалі", трьох вищих призів "Золотої ліри" (єдиний в світі!) І потрапив до Книги рекордів Гіннеса.

Традицію проводити концерти-фестивалі до дня народження акордеона Ігор Завадський заклав ще в травні 2004 року. Цього року акордеону виповнюється 189 років. Зазвичай в день народження улюбленого інструмента Ігор запрошує виступити на сцені кращих талановитих акордеоністів України. Не буде винятком і цей рік. Крім вітчизняних виконавців, очікується і приїзд одного з кращих акордеоністів Франції, ім'я якого Ігор поки тримає в секреті!

Спадщина акордеоніста з урахуванням нового альбому "Віват, 13!" на сьогодні становить вже 13 альбомів і 20 СD.

Ось як відгукується музикант про свій новий альбом, основу якого складають твори, виконані в дуеті з органом: "Вперше у мене за один рік випущено вже два альбоми. Вперше вийшов альбом тільки з класичною музикою. Вперше в мій ювілейний, 20-й CD, записані дуети з органом. Сучасний акордеон - це своєрідний портативний орган, який можна носити з собою. Акордеон більш динамічний за звучанням, ніж орган. Упевнений, що в недалекому майбутньому вже про акордеоні, а не про орган, будуть говорити, як про короля музичних інструментів.

З недавнього часу цифра "13" стала для мене щасливою. У мій 13-й альбом увійшли шедеври світової класики, в створенні яких брали участь 13 композиторів. Віват, 13!".

Із осені 2003 року музикант щомісяця виступає в Будинку актора, так нові концерти стануть вже 122 і 123!

У програмі двох травневих концертів звучатимуть найулюбленіші хіти в авторській обробці Завадського, які увійшли в новий альбом "Віват, 13!". Серед них - "Пори року" А. Вівальді, "Аве Марія" Ф. Шуберта, Дж. Каччіні і Ш. Гуно, твори Й.С. Баха, "Палладіо" К. Дженкінса, "Облівіон" А. П'яццолли... Не пропустіть!

Інші дати

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Класика для дітей Класика для дітей 2 Події Класика для дітей 17.11 - 02.12.2018 Скриптоніт 28 листопада 20:00, Ср Скриптоніт Дворец Спорта, Харків від 400 грн. Скриптоніт Вже не хочу 28 листопада Скриптоніт Дворец Спорта Придбати