Подію скасовано

Гра на виліт

16 жовтня 2019, Ср. 20:00
Палац культури КПІ Київ, просп. Перемоги 37
від 620 грн.
від 620 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Гра на виліт"?

1. Вас вразять знамениті актори, яких ви раніше бачили в таких кінострічках як: "Место встречи изменить нельзя", "Мертві душі", "Найчарівніша і найпривабливіша", і багатьох інших.
2. Постановник вистави - Ніна Чусова. У свої 47 вона успішно представила публіці більше 20 постановок, серед яких шедеври Шекспіра, Ібсена, Гоголя та ін.
3. Сюжет закрутить в динамічному вирі подій та емоцій, а майстерність артистів створить справжню атмосферу для випробування всіх переживань персонажів.

В основі цієї ексцентричної комедії лежить віковічна суперечка чоловіка і жінки.

Самотні сестри, рятують від самогубства розчарувавшогося в житті і скривдженого на всіх жінок світу незнайомця. Вони приводять його в свій будинок і створюють йому воістину царські умови. Як віддячив своїх рятівниць наш герой? Він спав до обіду, грав в покер, виманював гроші у своїх благодійниць ...

Фінал цієї історії точно здивує, а можливо, і обурить глядачів. Але все ж не варто забувати про те, що це в першу чергу комедія, а значить, в залі для глядачів велику частину часу буде лунати сміх.

У ролях: Лариса УДОВИЧЕНКО, Олег Акулич, Марія Болтнева, Сергій КОЛЕСНИКОВ, Ольга Сташкевич.

Режисер - Ніна Чусова

Схожі події

Хор ім. Г. Верьовки 11 грудня 19:00, Ср Хор ім. Г. Верьовки Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 160 грн. Хор ім. Г. Верьовки Вже не хочу 11 грудня Хор ім. Г. Верьовки Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Поневолення любов'ю 07 грудня 19:00, Сб Поневолення любов'ю Одеса, Український театр від 80 грн. Поневолення любов'ю Вже не хочу 07 грудня Поневолення любов'ю Український театр Придбати В джазі тільки дівчата 08 грудня 16:00, Нд В джазі тільки дівчата Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 40 грн. В джазі тільки дівчата Вже не хочу 08 грудня В джазі тільки дівчата Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Kyiv Modern Ballet. Лускунчик. Раду Поклітару Kyiv Modern Ballet. Лускунчик. Раду Поклітару 3 Події Kyiv Modern Ballet. Лускунчик. Раду Поклітару 5.12 - 12.01.2020