ГРА ПРЕСТОЛІВ: GRAND FINAL

14 листопада 2019, Чт. 19:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 249 грн.
від 249 грн.
Обрати квиток

Галерея

ГРА ПРЕСТОЛІВ: GRAND FINAL у Києві - фото №1 ГРА ПРЕСТОЛІВ: GRAND FINAL у Києві
ГРА ПРЕСТОЛІВ: GRAND FINAL у Києві - фото №2 ГРА ПРЕСТОЛІВ: GRAND FINAL у Києві афіша
ГРА ПРЕСТОЛІВ: GRAND FINAL у Києві - фото №3 ГРА ПРЕСТОЛІВ: GRAND FINAL у Києві квитки
ГРА ПРЕСТОЛІВ: GRAND FINAL у Києві - фото №4 ГРА ПРЕСТОЛІВ: GRAND FINAL у Києві на concert.ua
ГРА ПРЕСТОЛІВ: GRAND FINAL у Києві - фото №5 ГРА ПРЕСТОЛІВ: GRAND FINAL у Києві фото
ГРА ПРЕСТОЛІВ: GRAND FINAL у Києві - фото №6 ГРА ПРЕСТОЛІВ: GRAND FINAL у Києві піти

Про подiю

Чому варто піти на Симфонічне шоу «Гра престолів»?

1. Єдине симфонічне шоу, де ви можете почути саундтреки до найпопулярнішого серіалу сучасності!
2. Єдине симфонічне шоу, в якому бере участь до 200 музикантів та хористів!
3. Єдине симфонічне шоу майже з 3-годинною програмою!

До виходу останнього сезону найпопулярнішого серіалу сучасності!

14 листопада 2019 року в межах всеукраїнського туру в Національному палаці мистецтв «Україна» новий наймасштабніший музичний проект цього року «Гра престолів: Всі сезони. Grand Final» – велике симфонічне шоу до світових кіношедеврів із програмою у виконанні одеської легенди сучасних оркестрів – оркестру Андрія Чорного та хору VOICE OF THE SYMPHO ROCK!

Ви почуєте легендарні саундтреки до найпопулярнішого та улюбленого серіалу сучасності «Гра Престолів» (всі сезони!) та кінофільмів, які вже збудували справжню історію, зробили переворот і стали культовими у світовому кінематографі. Музика до кінофільмів великих композиторів Раміна Джаваді, Ханца Циммера, Говарда Шора, Ніно Рота та багатьох інших лауреатів премії «Оскар», «Греммі» й «Золотий глобус».

Це не просто саундтреки, які супроводжують картину, це музика, яку з перших нот впізнають сотні мільйонів глядачів по всьому світу. Музика, яка задає тон, визначає настрій, слухаючи яку, занурюєшся в атмосферу кінофільму та стаєш його частиною, музика, без якої жоден кінохіт не був би справжнім шедевром.

Тільки 14 листопада у Національному палаці мистецтв «Україна» на вас чекає єдиний по-справжньому спекотний концерт за участю 200 музикантів, хористів та виконавців.

Диригент – Андрій Чорний.

Андрій найпопулярніший диригент Одеси. Автор і творець симфонічного шоу «Гра Престолів», великого та найпопулярнішого рок-концерту VOICE OF THE SYMPHO ROCK, концерту класичної музики «Весняний Бал», багатьох програм і фестивалів сучасного та класичного мистецтва, людина, яка з перших секунд може зробити аранжування будь-якої мелодії! Але справжнім його досягненням є його зіркова команда молодих, сучасних та найталановитіших музикантів країни.

Концертмейстер – Анастасія Кайряк, фортепіано – Наталія Чуприна – лауреати багатьох міжнародних конкурсів, викладачі та майстри найкращих музичних закладів країни.

Особлива увага – хору під керівництвом Світлани Рядченко, яка зробила справжній переворот у звучанні симфонічного оркестру та виконані ним саундтреків до світових кіношедеврів.

14 листопада ви маєте єдиний шанс почути симфонічне шоу світового класу під керівництвом найбільш нестандартного та харизматичного диригента сучасності – Андрія Чорного.