Гра престолів II

5 лютого 2019, Вт. 19:00
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт «Гра Престолів»?

1. Найбільш масштабне симфонічне шоу країни. Більше 200 музикантів і виконавців на сцені.
2. Ви почуєте музику до улюбленого і найпопулярнішого серіалу сучасності.
3. Живе виконання, авторські аранжування та найкращі голоси країни.

Зустрічайте в Одесі! Новий наймасштабніший музичний проект цього року – Гра Престолів II велике симфонічне шоу до світових кіношедеврів з новою програмою (2 частина) у виконанні легенди сучасних оркестрів оркестру Андрія Чорного та хору VOICE OF THE SYMPHO ROCK!

Ви почуєте легендарні саундтреки до найпопулярнішого та улюбленого серіалу сучасності «Гра Престолів» (всі сезони!) та кінофільмів, які вже збудували справжню історію, зробили переворот та стали культовими у світовому кінематографі. Музика до кінофільмів великих композиторів Раміна Джавади, Ханца Циммера, Говарда Шора, Ніно Рота та багато інших лауреатів премії «Оскар», «Греммі» та «Золотий глобус».

Це не просто саундтреки, які супроводжують картину, це музика, яку з перших нот впізнають сотні мільйонів глядачів по всьому світу. Музика, яка задає тон, визначає настрій, слухаючи яку занурюєш в атмосферу кінофільму та стаєш його часткою, музика без якої, жодний кінохіт не був би справжнім шедевром.

Вас чекає єдиний концерт за участю 200 музикантів, хористів та виконавців.

Диригент: Андрій Чорний – найпопулярніший диригент Одеси. Автор та творець симфонічного шоу «ГРА ПРЕСТОЛІВ», великого та найпопулярнішого рок-концерту VOICE OF THE SYMPHO ROCK, концерту класичної музики «Весняний Бал», багатьох програм та фестивалів сучасного та класичного мистецтва, людини, яка з перших секунд може зробити аранжування будь-якої мелодії! Але справжнім його досягненням є його зіркова команда молодих, сучасних та найталановитіших музикантів країни.

Концертмейстер – Анастасія Кайряк, фортепіано – Наталія Чуприна – лауреати багатьох міжнародних конкурсів, викладачі та майстри найкращих музичних закладів країни.

Особисту увагу треба віддати хору під керівництвом Світлани Рядченко, яка зробила справжній переворот у звучанні симфонічного оркестру та виконані їм саундтреків до світових кіношедеврів.

Схожі події

Atlas Weekend 2019 10 липня 14:00, Ср Atlas Weekend 2019 Київ, ВДНГ від 225 грн. Atlas Weekend 2019 Вже не хочу 10 липня Atlas Weekend 2019 ВДНГ Придбати MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ ТУР 01 серпня 20:30, Чт MONATIK Love It РИТМ ТУР Харків, Стадіон Металіст від 449 грн. MONATIK Love It РИТМ ТУР Вже не хочу 01 серпня MONATIK Love It РИТМ ТУР Стадіон Металіст Придбати